UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem po co frustraci siadają do klawiatury. Po przeczytaniu wpisów korespondujących w wymowie z treścią tekstu osoba spoza Elbląga odniesie wrażenie, że nie ma na naszej planecie gorszego miejsca do zamieszkania. A i część elblążan tak pomyśli. Narzekacie, że młodzi uciekają. Dziwi was, że wasze dzieci daleko. Przecież taki obraz rzeczywistości wy im prezentujecie. Ja jestem bardzo zadowolona z faktu, że mieszkam w Elblągu, widzę jak Elbląg wypiękniał, ile fajnych rzeczy tu się dzieję, np. w sferze kultury. Prawda, brakuje dobrze płatnych miejsc pracy, ale do Gdańska blisko. A mieszka się w Elblągu zdecydowanie lepiej niż w molochu takim jak Gdańsk.
  • Dobrze sie pani mieszka, to oczywiste. Kobiet nie pyta sie o wiek, ale zaloze sie ze jest pani w jesieni zycia. Dziecio odchowane, wyjechaly do innych miast, dobra emerytura, nie trzeba martwic sie o prace, pieniadze. Tak Elblag w tym wypadku to wspaniale miejsce na jesien zycia, sanatorium dom spokojnej starosci. Dalej glosuje pani na wrobelka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    Glosrozsadku1(2019-07-05)
  • mowienie, ze w Gdansku mieszka sie gorzej niz w Elblagu wskazuje na powaze deficyty intelektualne , prosze zadbac o zdrowie, coś zlego dzieje sie w Pani mozgu,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    lekarz ...(2019-07-06)
Reklama