UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zmienić to się musi mentalność elblążan, bo mając pod domem przystanek tramwajowy/autobusowy to po kiego tymi samochodami jeździcie? Tak wiem...nie moja sprawa, nie moje pieniądze, ale jak chcecie lepszej komunikacji to musi być większy ruch pasażerski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    19
    Gosc123(2020-01-09)
  • Żeby był większy ruch pasażerski musi być lepsza komunikacja.Ta teraz może była dobra w latach 90. Już dawno nie jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Ja też tu mieszkam (2020-01-09)
  • Chętnie jeździłbym kom.miej., ale linia nr 16, która zawiozłaby mnie do pracy (w Gronowie G.) przejeżdża ponad kilometr ode mnie i mimo, że mieszkam w niby świetnie skomunikowanym punkcie (koło dworca), to dużo szybciej dojadę samochodem do pracy niż dojdę na piechotę do przystanku (nie licząc czasu dojazdu). Jasne, można przesiadkowo: tramwaj + autobus, ale to też nie jest zgrane i trzeba po kilka-kilkanaście minut czekać. Gdyby dworzec był lepiej skomunikowany z G.G, to inna bajka, myślę że wielu dojeżdżających by skorzystało, a tak - szkoda czasu na naszą komunikację miejską.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Zennon.(2020-01-09)
  • Może i masz rację ale powiedz mi jak mam dojechać komunikacją z Królewieckiej (okolice basenu) na Piławską do pracy. Można oczywiście z przesiadką ale musiałbym wyjść z domu godzinę wcześniej. Zatem wolę auto pomimo to że mam darmowe przejazdy komunikacją za oddane ponad 20 l krwi.
Reklama