UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pani Maria ma rację, ja też często jestem sfrustrowana obłuda, arogancja i niekompetencja władzy różnych szczebli, jak i rozbudowaną ponad miarę biurokracją, będąca zwykle wiernym elektoratem swoich bonzow. Pani Maria jeszcze się buntuje, chciałaby coś zmienić, ale chętnych, by do niej dołączyć brakuje. Wiele osób, w tym i ja, zamiast otwartego protestu przyjęło postawę bierności i rezygnacji. Jestem zniesmaczona krytyką wobec Pani Marii, bo widzę, że osób, które to czynią nie stać na polemikę, jedynie na bezmyślne ujadanie. O autorce wiem niewiele, ale czy jest w tym mieście ktoś inny, kto odważył się publicznie wytykać błędy i zaniechania lokalnej wladzy. Czekam na takie przykłady, bezpardonowi, internetowi adwersarze.
 • Tak. Ja. I w przeciwieństwie do Pani nigdy nie byłem bierny. Miernym i wiernym także, a klakierowaniem i wazeliniarstwem się brzydzę. Finansowo człowiek stracił, ale i kreatywności musi się cały czas uczyć i lustro nie oślepia. Niestety, ja już w zmiany na lepsze jutro nie wierzę, a ludzie na ulicę nie wyjdą. No chyba, że górnicy, ale mi z nimi nie po drodze. Oni nie walczyli o sponiewieranych na początku lat dziewięćdziesiątych pracowników PGRów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  Instruktor WOPR(2020-07-30)
 • @Instruktor WOPR - A kto walczyl o bylych pracownikow PGR ??. Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  5
  Zbyszek1(2020-07-31)
 • @Instruktor WOPR - No proszę jednak odezwał się pan fan, jak tam z założeniem ruchu antywładzy w Elblągu?
Reklama