UWAGA!

Nowa Holandia – Klienci pozytywnie oceniają organizację wesel

2013-01-08
15:15
 
Nowa Holandia – Klienci pozytywnie oceniają organizację wesel

Młode Pary z Elbląga poszukujące sali weselnej i wolnego terminu w 2013 kierujemy do opinii Klientów oceniających organizację wesela na Nowej Holandii: naprawdę bogate menu, własne wyroby cukiernicze dla gości, sala klimatyzowana z piękną dekoracją i wszystko w konkurencyjnej cenie.

Wybór sali weselnej w Elblągu poprzedzają rozmowy ze znajomymi, przeglądanie opinii w internecie, porównywanie cen i weselnego menu. Jedną z najciekawszych propozycji dla Młodych Par w Elblągu jest oferta organizacji przyjęcia w sali weselnej Nowej Holandii.
      
       - Zapraszam Młodych z rodzicami na spotkanie i omówienie weselnego przyjęcia. Na miejscu prezentacja zdjęć z wesel zorganizowanych w naszej sali w ostatnich miesiącach, kilka propozycji cenowych z wyborem menu, oferty zespołów i prezenterów muzycznych oraz katalogi weselnych dekoracji. W miesiącach letnich istnieje możliwość zorganizowania wesela i poprawin na świeżym powietrzu - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii. Kontakt telefoniczny pod numerem 507 247 247 lub mailowo nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
       Sala weselna na Nowej Holandii jest w pełni klimatyzowana, może pomieścić 120 osób, goście mają swobodny dostęp do weselnego barku, przy sali bezpłatny monitorowany parking. W sąsiedztwie teren rekreacyjno-wypoczynkowy idealny do zorganizowania poprawin na świeżym powietrzu. Dzieci podczas wesel na Nowej Holandii nigdy się nie nudzą - dla najmłodszych plac zabaw i wypożyczalnia sprzętu wodnego.
      

       Twoje wesele na Nowej Holandii
       Porównaj ceny, zrób rezerwację terminu, zamów na maila ofertę.

      
www.nowaholandia.pl
       nowaholandia@nowaholandia.pl
      
       --------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej