UWAGA!

Nowa książka telefoniczna

Pod koniec stycznia ma się ukazać nowa książka telefoniczna dla Elbląga. Wspólna - dla abonentów Telekomunikacji Polskiej i Dialogu.

Po bodaj dwóch latach rozmów i przeróżnych perturbacjach niemożliwe staje się możliwe. Pod koniec roku Dialog przekazał bazę danych o swoich abonentach Telekomunikacji Polskij i jeszcze w lutym nowa książka trafi do rąk stelefonizowanych elblążan.
     Aleksander Krempeć, rzecznik TP SA w Olsztynie, nie potrafił podać szczegółów
     na temat książki. Na razie wiadomo tylko tyle, że spis numerów firm i osób prywatnych będzie niekompletny, a to z powodu ustawy o ochronie danych osobowych.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Miałem okazję korzystać z takich wspólnych książek: spis TPSA i firmy NETIA oraz TPSA i Dialog ale na południu Polski. To co powiedział przedstawiciel TP wygląda następująco - zamiast pełnego adresu firmy np. Dębowa 39 jest Dębowa a osób prywatnych ograniczenie dotyczy przy nr mieszkania. Będzie Kwiatowa 10 zamiast Kwiatowa 10 m 5. Niestety książka dość szybko traci swoją aktualność - ruch na tym rynku trwa i czasami firma którą wydrukowano jeszcze w TP SA już przeszła do tej drugiej firmy.
 • Do autora tekstu: pod koniec stycznia to już jest, więc rozumiem że najpóźniej w czwartek otrzymam taką książkę. A poza tym to zastanawiające, że rzecznik prasowy nic nie wie o książce, która już powinna być wydrukowana. (Cóż, rzecznicy prasowi telekomunikacji polskiej mają to do siebie, że zawsze jeśli się ich nie przyciśnie, to nic nie powiedzą.) A może rzecznik nie mówimy o tym roku, tylko przyszłym?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-01-29)
 • Nowa ksiazka telefoniczna i to jeszcze nie doklawna. Mozna sobie wyobrazic naklad?! Za ktory trzeba bedzie zaplacic. Czy zdrozeja znowu telefony?
 • W wielu przypadkach przydała by się wersja na płycie CD aktualizowana przez internet.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ludwik(2002-01-30)
 • Jestem ciekawa jaka jest cena książki telefonicznej i czy każdy mieszkaniec Elbląga zainteresowany nią będzie mógł nabyć bez problemów? Gdzie się zgłosić po zakup tej książki w TP.SA czy w Dialogu? Tyle było o książce pisane a zabrakło podstawowych informacji na ten temat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jagoda(2002-02-04)
Reklama