UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • No i proszę patrząc na te zdjecja starsza elita i tak bez rękawiczek i maseczek gorzej niż dzieci nie docierają prosby i apele
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  12
  Kaaa@a(2020-04-01)
 • Mandaty bym powlepiala to ze skarpet by powyciagali mochery może by sie nauczyli co za barany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  8
  Skandal(2020-04-01)
 • @Kaaa@a - To jakiś obowiązek te maseczki?
 • @Kaaa@a - Nic o siebie nie dbają, ochraniaczy na obuwie, gogli i przyłbic też nie mają,
 • @Kaaa@a Cymba...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Gość x(2020-04-01)
 • @Kaaa@a - po co ci te maseczki i tNie ma żadnego wirusa ten bełkot rządu to manipulacja i konfabulacja po co ? po to, aby wami można było łatwo sterować. WŁĄCZCIE LOGICZNE MYŚLENIE. Zamordyzm totalny, nośnikiem jest szklany bóg który wyprał ludziom mózgi totalnie. Zatrważające jak bezrozumni ludzie tracą wolność? Wystarczy stworzyć problem, zareagować z wielką przesadą i podsunąć gotowe rozwiązanie. A ludzie sami będą prosić o wdrożenie ograniczeń wolności. To dopiero początek tresury na razie badanie reakcji, a za tydzień knebel w gębę łańcuch na nogę i wszyscy będą zadowoleni. Nowy porządek świata nadchodzi i już nic nie będzie takie jak było wczoraj. Obudźcie się wszyscy, bo już niedługo będziecie niewolnikami jak w średniowieczu chomąto na ryj i do roboty niewolniku bez prawa głosu. Tego chcecie ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  ARESIAK1(2020-04-01)
 • @Skandal - Barany to z was tak wami kręcą jak chcą niedługo knebel wam do gęby włożą i łańcuch na nogę i też będziecie zadowoleni. Wyprane mózgi totalnie przez szklanego boga zniewolą was i będą sterować. Zatrważające jak bezrozumuni ludzie tracą wolność? Wystarczy stworzyć problem, zareagować z wielką przesadą i podsunąć gotowe rozwiązanie. A ludzie sami będą prosić o wdrożenie ograniczeń wolności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  ARESIAK1(2020-04-01)
 • @ARESIAK1 - 100% racja!!! Jednak ludzie mają już tak wyprane mózgi, że nic do nich nie dociera. W mediach ogłosiliby, że jakiś wyimaginowany wirus wlatuje przez okna to ludzie wykupowaliby uszczelki i uszczelniali wszystkie okna. 21 wiek a ciemnota jak w średniowieczu i to niezależne od poziomu wykształcenia i od wieku!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  wesoly wirus(2020-04-02)
 • @wesoly wirus - Na działkach są tłumy a zaraz zrobi się ciepło. Młodzi grilują, starsi witają się uściskiem ręki, bo dawno się nie widzieli. Śmichy, chichy, pogaduchy.
Reklama