UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zen - To nie jest wyrok, daj sobie w końcu powiedzieć !!! Ostatni raz Ci napiszę, że rolnik to nie jest świętą krową !!!!! Czy w końcu do Ciebie to dotrze?????
  • Ty możesz pisać sobie co chcesz, ale to jest wyrok. Poza tym już Izby rolnicze się zajmują problemem tych, co dzwonią na policję, że rolnik kosi zboże. Już jest propozycja, aby każdy kto sie przeprowadza z miasta na wieś podpisywał potwierdzone notarialnie oswiadczenie, że nie będzie przeszkadzać rolnikom w pracy. A obecny Minister Rolnictwa też stwierdził, że się tym zajmie ministerstwo.
  • Poza tym już Ci pisałem, że jak musiałem kosić w nocy, to kosiłem i jak będę musiał to będę kosił proste. Zawsze tak robiłem, robię i robił będę. Proste.
  • @Zen - Teraz dopiero pokazałeś prawdziwe oblicze ! Nie dziw się potem, że rolnicy są tak znienawidzeni ! Czyli ty też jesteś święta krowa !!!
  • @Zen - " (. .. ) Jednocześnie jednak urzędnicy nie widzą potrzeby zmiany przepisów, wskazując na odpowiednią interpretację obecnych. Jan Krzysztof Ardanowski, szef resortu poinformował, że w kwestii karania rolników mandatami zwrócił się z prośbą do ministra spraw wewnętrznych i administracji o zainteresowanie się sprawą i interwencję, mającą na celu zapobieganie dyskryminacji pracy rolników i utrudniania im prowadzenia gospodarstwa. Z kolei Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji w odpowiedzi na jedną z interpelacji podkreślił, że zgodnie z przepisami to funkcjonariusz policji podejmujący czynności wobec osób podejrzanych o popełnienie wykroczenia, dokonuje indywidualnej oceny zaistniałej sytuacji, a zwłaszcza zobowiązany jest stwierdzić, czy czyn wypełnił wszystkie ustawowe znamiona określone w art. 51 Kodeksu wykroczeń. (. .. )" - Czyli funkcjonariusz policji będzie oceniał, czy zakłócenie miało znamiona wykroczenia, czy też nie. A jak wiemy czasami złośliwość rolników nie ma granic i dla tego za złośliwe postępowanie powinni być karani.
Reklama