UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W legendzie propozycji grupy elblążan numerem 10 oznaczona jest oczyszczalnia ścieków uzdatniania wody wraz z infrastrukturą. Na mapie EPWIK jest tylko jedna oczyszczalnia –na Mazurskiej. Wygląda, że EPWIK pobuduje drugą- bezzapachowe eko. Numer 9 też nieźle brzmi – siedziba MOSIR, stowarzyszeń i organizacji sportowych. Najbardziej jednak podoba mi się numer 8 –zakątek dwóch wodospadów ( świątynia dumania). Ze świątyni dumania twórcy projektu powinni już teraz skorzystać i przedumać ponownie swój projekt i przedwyborcze zachowanie. Zgłoszenie na ostatnią chwilę czegoś tak nieprzygotowanego wygląda jak jakiś sabotaż tego co Miasto zrobiło i wydało na projekty. Zaistnieć przed wyborami ważna rzecz – ale to już przesada. Chyba, że PortEl nie zamieścił w artykule choćby szacunkowych kosztów czy jakiejś analizy SWOT może sporządzonej przez grupę Elblążan dla proponowanego przedsięwzięcia Czerwony
  • RobertKoliński Towarzyszu Czerwony, po to miasto ma swoich fachowców i urzędowych speców od projektów i kosztorysów, opłacanych z naszych podatków zresztą, żeby takich analiz szczegółowych do naszej propozycji złożonej do UM teraz dokonali. Mają na to kilka tygodni do początku maja, kiedy rusza konkurs na środki z programu regionalnego, niech się wykazują. Chyba że szczegółową dokumentację, i najlepiej samo jeziorko jeszcze też, mamy również podać na srebrnej tacy? Możemy, ale to już kosztuje konkretne pieniądze za projekt. Weźmiemy sporo mniej, niż te 612 tys. zł, które wydał dotąd nie wiedzieć na co ratusz;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2018-04-06)
  • @RobertKoliński - Wpisać basen na listę zabytków !!! JUŻ !!! Wówczas miasto nie będzie mogło zrobić po swojemu, niecka ocaleje i będzie można ją modernizować. Nawet jak by nie miał to być basen do pływania, jak dawniej (kąpałam się w dzieciństwie i żyję, choć się opiłam wody, bo ganiający się chłopcy zepchnęli mnie do wody, na głębinie, przy odpływie na Dolinkę, sąsiad mnie wyłowił, bo bym się utopiła), to do pływania łódką, kajakiem, rowerem wodnym bardzo chętnie. Tylko bardzo proszę NIE likwidować wybiegu dla psów przy tzw. nerce. Jest potrzebny, zwierzaki są takie szczęśliwe mogąc się tam wyhasać. .. Można by go np. obsadzić żywopłotem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    BasenMUSIbyćzabytkiem!!!(2018-04-06)
Reklama