UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ponieważ iż chwilowo wyszedłem po bułki, to nie mam czasu na długie eseje, tylko czekam z niecierpliwością na ten Nowy Pomysł Ratusza ("Nowe szaty cesarza"Andersena ktoś pamięta?:), który mam nadzieję okaże się czymś wincyj, niż tylko POmysłem na to, że mamy (mieć?)Nowy POmysł, bo wybory ido?; [Ale tak najszczerzej to już Wam powiem, że najlepiej by było, gdyby ta daremna ekipa zostawiła po prostu ten temat następcom do rozwiązania, bo oni dali już stokrotne dowody swojej nieudolności i czego by dziś nie zaproponowali, to niech. .. sobie już idą wnuki bawić, post-styropianowe lib-szkodniki. ] Hashtagi: #KoniecEryDziadocenu, #basen, #KolejNadzalewowa, #ZKM
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    RobertKoliński(2021-11-17)
  • @RobertKoliński - W pełni tu się zgadzam. Zostawcie to następcom, i miejmy nadzieje ze nie będzie to ten potrójny beton. Czas może odwołać to towarzystwo. Basen jest nas mieszkańców a nie trzech smutnych zgorzkniałych panów !
Reklama