UWAGA!

Nowy rok, nowy sekretarz?

 
Elbląg, Nowy rok, nowy sekretarz?

Stanowisko Sekretarza Miasta nadal jest do wzięcia. Konkursy nie zostały rozstrzygnięte, bo kandydaci nie spełniali wymagań formalnych. Prezydent Elbląga właśnie ogłosił kolejny. Do trzech razy sztuka?

Pierwszy konkurs na Sekretarza Miasta został ogłoszony w lutym tego roku po tym, jak Jarosław Lango przeszedł do Zarządu Budynków Komunalnych. Wpłynęły cztery oferty. Tylko jeden kandydat spełniał warunki formalne i z nim przeprowadzono rozmowę. Nie podjęto jednak decyzji o zatrudnieniu.
       W czerwcu prezydent ogłosił kolejny konkurs. Niestety, ten również nie został rozstrzygnięty. Zgłosiły się trzy osoby, ale nie spełniały wymagań formalnych.
       18 grudnia na stronie internetowej Urzędu Miejskiego zostało opublikowane trzecie już ogłoszenie o konkursie. Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo lub administracja, co najmniej 6-letni staż pracy na stanowiskach urzędniczych, w tym co najmniej 4- letni staż pracy na kierowniczych stanowiskach urzędniczych w jednostkach administracji samorządowej. Powinien także znać przepisy z zakresu postępowania administracyjnego i prawa pracy, ustawę o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym, ustawy o samorządzie województwa i ustawy o pracownikach samorządowych.
       Jego praca ma polegać m.in. na zapewnieniu sprawnego funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz miejskiej administracji samorządowej. Ma sprawować nadzór nad prawidłową organizacją pracy, przestrzeganiem wewnętrznego porządku pracy, prawidłowym wykonywaniem czynności kancelaryjnych i archiwalnych oraz nad obsługą klientów UM.
       Wybrany kandydat ma podjąć pracę na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.
       Zainteresowani mogą składać dokumenty do 15 stycznia 2013 r.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Spedycja ADAR- otwiera nowe stanowiska w nowej siedzibie! Jeżeli znasz biegle język niemiecki lub angielski, potrafisz odnaleźć się w stresujących sytuacjach oraz posiadasz dar negocjacji, to znaczy że jesteś osobą której szukamy!
 • Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu zatrudni osobę na stanowisko sprzątaczka. Umowa na cały etat na czas określony. Oferty wraz z CV prosimy składać poprzez e-mail bądź osobiście w siedzibie CKP (pokój nr 209) do dnia 31 grudnia 2012r.
 • W związku z bardzo intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie osób do pracy w nowoczesnym Call Center na stanowisko ASYSTENT DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ Jest to praca dla osób w każdym wieku. Zatrudnione osoby podejmą pracę w Dziale Windykacji Telefonicznej (w Call Center). Będą odpowiedzialne za nawiązywanie kontaktu telefonicznego z klientami i negocjowanie warunków spłaty zadłużeń.
 • Jet System Sp. z o. o. S. K. zatrudni ZASTĘPCĘ GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
 • ZATRUDNIĘ MECHANIKA Zakład mechaniki pojazdowej-serwis opon zatrudni osobę z wymaganiami: - umiejętność mechaniki pojazdowej (doświadczenie w zawodzie) - wymiany opon - spawanie -udokumentowany staż pracy -mile widziane prawo jazdy Oferujemy stałe zatrudnienie, dobre zarobki
 • EL-WORK” Sp. z o. o. , jako Agencja Pracy Tymczasowej, posiadająca wpis do rejestru o numerze 4305/3,poszukuje osób do pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową na stanowisko : * Pracownik Obsługi Hali na dział GARMAŻ, MIĘSO
 • Tego na pewno nie widzieliście, tego nie ma w polsce, możecie o tym zapomnieć wpiszcie sobie w google: nie graj z kura w bilarda
 • W sumie wymagania nie są ogromne, wystarczy zrobić studia i popracować kilka lat. Taka po 30 osoba pewnie jest nie jedna, ale. .. znając życie z takim doświadczeniem wolą pracować za większe $
 • No to Elbląg ma problem. Z artykułu wynika że w Elblągu ludzie z tytułem magistra nie pracują na stanowiskach kierowniczych w administracji samorządowej a osoby pracujące na kierowniczych stanowiskach w administracji samorządowej nie posiadają wyższego wykształcenia. Dużo jest jedynie psycholi grających z kurą w bilarda. Hero
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heronim Zabiełło(2012-12-19)
 • Elblążanie z tytułem mgr administracji pracują w Elblągu w supermarketach. Dlaczego? POprostu nie są tancerzami:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Beobachter(2012-12-19)
 • skoro od czasu oddalenia( wyrzucenia?) Lango do ZBK UM funkcjonuje bez sekretarza, to znaczy, że nie jest on wcale potrzebny, a miasto, na wakacie zaoszczędziło sporo kasiory.
Reklama