UWAGA!

Nowy Sklep Firmowy Boba już otwarty!

 Nowy Sklep Firmowy Boba już otwarty!

Boba otwiera nowy sklep w Elblągu. Znajdziecie w nim Państwo szeroki asortyment podłóg, drzwi oraz wyposażenia wnętrz. Punkt mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 2, za Stacją Benzynową Statoil.

Boba tradycyjnie oferuje w nim produkty najwyższej jakości wiodących producentów - Sklep to również nowe pozycje asortymentowe - mówi Adam Guliński, przedstawiciel firmy - Nowością są tapety, sztukateria, panele korkowe, hiszpańskie panele odporne na działanie wilgoci oraz drzwi w wysokim połysku. W planach mamy wprowadzenie do oferty kilku interesujących produktów, o których poinformujemy Państwa na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      
       Warto nadmienić również, że w ciągłej sprzedaży dostępnych od ręki jest kilkadziesiąt dekorów paneli laminowanych firmy Classen, drzwi stalowe firmy Boryszew oraz drzwi techniczne PPOŻ. W naszych sklepach znajdą Państwo m.in. produkty firm : DRE, POL-SKONE, ASILO, Quick-Step, Balterio, Kronopol, Barlinek, BalticWood, FinishParkiet, CAL, STOLPAW, GERDA, KMT i wiele innych.
      
       Ciekawa oferta dotyczy też pomiaru i montażu drzwi. - Klienci często zastanawiają się, jakie drzwi wybrać. Proponujemy, by zdać się na ekspertów. Przyjedziemy do Państwa, wykonamy pomiar i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Aby umówić się na pomiar wystarczy zadzwonić na numer 55 234-13-87  – mówi Adam Guliński.
      
 
 Boba
       www.boba.pl
       ul.Gunwaldzka 2 w Elblągu
       ul. Szafirowa 33 w Gronowie Górnym
      
       Zapraszamy!

      
-----Reklama-----
      
 
-

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie