UWAGA!

O bezpieczeństwie dzieciom

 Elbląg, O bezpieczeństwie dzieciom
fot. policja

Zespół Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii przeprowadził trzy spotkania z młodzieżą dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich. Policjanci spotkali się także czterokrotnie w Multikinie przed projekcją filmu „Amy Winehouse” i mówili tam młodzieży o zagrożeniach, jakim są „dopalacze”. Przy okazji spotkań policjanci każdorazowo omawiali kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

To właśnie „bezpieczne wakacje” były głównym tematem spotkań policjantów z młodzieżą i dziećmi. Zachowania na podwórku, bezpieczeństwo na drodze, w pociągu, nad wodą oraz w kontakcie z osobami obcymi to tematy, do których są przygotowani policjanci dzielnicowi i przekazują tę wiedzę również dzieciom uczestniczącym w półkoloniach. Funkcjonariusze rewirów dzielnicowych przeprowadzili też kontrole miejsc wypoczynku najmłodszych na terenie elbląskich szkół podstawowych.
      
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • @"bezpieczeństwo na drodze" - O jakim bezpieczeństwie mówią policjanci? Przecież jest coraz gorzej a nie lepiej, o czym wy mówicie?
Reklama