UWAGA!

O drogach powiatowych

Dziś w Olsztynie rozpoczęły dwudniowe warsztaty poświęcone problematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego w powiecie elbląskim. Celem spotkania jest wypracowanie powiatowego programu bezpieczeństwa ruchu drogowego „Bezpieczna droga”.

- Organizatorami spotkania są: Biuro Wymiany Informacji o Pomocy Technicznej Komisji Europejskiej (TAIEX), Starostwo Powiatowe w Elblągu i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu. Uczestniczą w nim m.in. przedstawiciele samorządów gmin powiatu elbląskiego, Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, Zarządu Dróg Powiatowych oraz innych instytucji zajmujących się problematyką bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zajęcia prowadzą eksperci z krajów Unii Europejskiej – informuje Remigiusz Rochna ze Starostwa Powiatowego w Elblągu.
     Podczas spotkania przedstawione zostaną najlepsze przykłady rozwiązania problemów bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD) w regionach Niemiec i Belgii, omówione plany poprawy infrastruktury drogowej w województwie oraz założenia programu „Bezpieczna droga”.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Tylko dlaczego o bezpieczeństwie w powiecie elbląskim rozmawiają w Olsztynie. Czyżby nie było już na to miejsca w Elblągu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblażanin(2006-02-23)
 • Mamy takie dziury na drogach, że wystarczy nająć kierowcę wygodnego autka (polecić by szybko jechał i nie oglądał się do tyłu), położyć się w autku z partnerkę i .... na pewno nie trzeba będzie czekać na trzęsienie ziemi!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  paniekochanku!(2006-02-23)
 • A kiedy wreszcie odbędzie się w Olsztynie seminarium naukowe na temat sprzątania elbląskich ulic. Dlaczego pomija się wspaniały dorobek naukowy olsztyńskich akademików, którzy zapyziałym elblążanom są w stanie poradzić wszystko i zawsze!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Grzebar(2006-02-23)
 • Paranoja!!!!
 • Mnie zawsze ciekawi, czy redaktorzy portelu sa swiadomi absurdu rzeczywistosci jaka opisuja (e.g. pociag zwany pozdaniem do Wawy, a teraz to). Najgorsze jest (o tym swiadczy podniosly i powazny ton artykulu), ze chyba raczej nie. To mnie martwi, bo co z nami Elblazanmi bedzie jesli juz nawet dziennikarze sa tendencyjni i bezmyslni. Was to nie martwi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2006-02-23)
 • Mnie martwi. Ale już dawno się przyzwyczaiłem, że dziennikarze praktycznie w 100% wypisują bzdury.
 • Mnie także martwi ten stan rzeczy. Całkiem niedawno był spór właśnie tutaj na naszych wolnych wypowiedziach odnośnie zachowania pani dziennikarki podczas wywiadu z wojewodą. najciekawsze było to, że ona wcale nie uwarzała że się źle zachowywała i jak to opisała jej koleżanka ma to wszystko w ... Elblążkowo nie wyjdzie na prostą dopóki będą wygrywać w jakichkolwiek wyborach pracownicy klas robotniczych z poprzedniego systemu. Dzisiaj na dodatek większość mas , które na nich głosują to analfabeci - A takim to już naprawdę wszystko jedno. Cytat z raportu MEiN: " W Polsce odradza się analfabetyzm. Ludzie, którzy od wielu lat nie zdobyli pracy, uwsteczniają się w rozwoju, a ich dzieci dziedziczą nieuctwo..." Kiedy zaczną się liczyć ludzie naprawdę wykształceni z potencjałem i wiedzą nawet w Elblągu?
Reklama