UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

O rozwoju społecznym (nie tylko) w Elblągu

 
Elbląg, O rozwoju społecznym (nie tylko) w Elblągu
Reklama

Rozwój społeczny – zarówno Elbląga, jak i społeczności lokalnych, to temat konferencji oraz debaty, które odbędą się 2 grudnia 2019 w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu. W roli prelegentów w wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz miasta, organizacji pozarządowych oraz uczelni wyższych.

Debata Rozwój społeczny Elbląga: wyzwania, priorytety, wartości stwarza czas i miejsce dla refleksji o szeroko rozumianym rozwoju społecznym w naszym mieście, nad najważniejszymi wyzwaniami i priorytetami w kolejnych latach, ale także nad wartościami które powinny przyświecać w codziennej pracy i współpracy.

Drugą częścią wydarzenia będzie konferencja Rozwój społeczny: aktywizacja społeczności lokalnych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, bowiem doroczna plenarna konferencja elbląskich organizacji pozarządowych odbywa się przy współorganizacji Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Konferencja dedykowana jest społecznościom lokalnym i różnym czynnikom, narzędziom wpływającym na ich rozwój. Zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania i narzędzia, np. rady dzielnic.

Wszystkim zainteresowanym organizatorzy zapewniają komfortową przerwę - poczęstunek oraz zwiedzanie Domu pod Cisem. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert świąteczny, który, jak zapewniają organizatorzy, będzie dla uczestników miłą niespodzianką.

Przyjęcie zaproszenia należy potwierdzić do 28 listopada 2019 poprzez formularz online: http://bit.ly/RozwojSpoleczny , telefonicznie: 55 236 27 16 lub e-mailem: r.narnicki@eswip.pl.

Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama