UWAGA!

O zmianach w egzaminowaniu kandydatów na kierowców

 
Elbląg, O zmianach w egzaminowaniu kandydatów na kierowców
(fot. WS)

15 grudnia o godz. 10 w elbląskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbędzie się coroczne spotkanie z przedstawicielami OSK. Głównym tematem rozmów będą bieżące problemy dotyczące egzaminowania w odniesieniu do czekających nas zmian po 19 stycznia 2013 r.

Omówione zostaną także najczęściej popełniane błędy, sytuacje drogowe i problemy występujące podczas egzaminowania na prawo jazdy. Ponadto przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Elblągu zaprezentuje wnioski wynikające z nadzoru i kontroli procesu szkolenia kierowców w elbląskich szkołach jazdy.
       W trakcie spotkania będzie można zobaczyć najnowsze modele motorowerów i motocykli, które mogą być wykorzystywane do nauki jazdy w OSK, a następnie na egzaminie na prawo jazdy kat. AM, A2 i A, a także zapoznać się z elektronicznymi systemami, narzędziami dydaktycznymi i programami wspomagającymi proces szkolenia kandydatów na kierowców.
       Celem organizacji wspomnianego spotkania jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez doskonalenie kompetencji zawodowych nauczycieli jazdy.
      
Izabela Nowaczyk, kierownik Działu Szkoleń i BRD WORD Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ALe tylko ci mają zmiany co zdają w Polsce, ci co zdaja za granica dalej maja luzik
 • Izabela Nowaczyk, kierownik Działu Szkoleń i BRD WORD Elbląg :)))) Ciekawe czy po referendum w marcu dalej będzie ciepła posadka :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hehehehh(2012-12-13)
 • kto nie wie o co to chodzi o kase nie zdasz płacisz do bólu aby fachowcy od egzaminów wypchali swoje portfele. trzoda z dawnych p. g. r.
 • Ciekawe, czy przypomni sie na tym spotkaniu, ze pieszy ma bezwzgledne pierwszenstwo na wyznaczonych przejsciach przez ulice i przy zielonym swietle.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblazanin2012(2012-12-13)
 • Kurs powinien kosztować 5000 PLNów, a egzamin 1000,wtedy całe towarzystwo zdające egzamin by się może lepiej przykładało. Bez urazy, ale jak widzę, jak niektóre Lebiegi jezdzą, to jestem za tym, żeby już po pierwszym razie powiedziec wprost z Pani/Pana kierowcy nie bedzie. Jestem za tym, żeby to egzaminator decydował o tym ile godzin jeszcze dany kursant powinien przejezdzic zeby podejsc do egzaminu poraz kolejny, niektórym to i 100 godzin jazdy bedzie mało! Powinno się cos robić zeby zniechecić rzesze małolatów do uzyskania prawo jazdy, a później zakonczenia żywota na drzewie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzewiecki(2012-12-15)
 • Wiesniaki sztumskie, stegnowskie, iławskie i inne powinny zdawać u siebie na wsi a nie pakowac sie do nas i blokować ruch uliczny na zatorzu i w całym mieście!!!!!Pani Nowaczyk jest wybitną specjalistką od szkolenia wczesno szkolnego hahaha na tym stanowisku w wordzie super się sprawdza ibuhahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stop nepotyzmowi(2012-12-16)
Reklama