UWAGA!

Obóz w rytmie tańca

Elbląg, Obóz w rytmie tańca

Wakacyjna Fabryka Talentów to propozycja dla dzieci na obóz w rytmie tańca. Obóz odbędzie się w Iławie w dniach 11–20 lipca. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 czerwca.

– Promyk od 25 lat organizuje obozy taneczne – mówi Marek Kucharczyk z CT Promyk – Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo dzieci, staramy się tak ułożyć program, by był czas i na zabawę, i na naukę tańca. Nad wszystkim czuwają instruktorzy oraz wykwalifikowani opiekunowie.
       Oprócz nauki tańca, dzieci będą mogły wziąć udział w wycieczce na pola Grunwaldu i do Skansenu w Olsztynku, warsztatach języka angielskiego, olimpiadzie śmiesznych sportów, dyskotece, rejsie statkiem po Jezioraku, jeździe konnej, ognisku, kąpielach wodnych i słonecznych.
       Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach czteroosobowych, zapewniona będzie całodobowa opieka medyczna, cztery posiłki dziennie i ubezpieczenie NW.
       – Dobra wiadomość dla rodziców jest taka – mówi Marek Kucharczyk – że działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na obozach tanecznych. Obóz oczywiście zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty.
      
       Karty uczestnictwa w obozie można pobrać w Centrum Tańca Promyk, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, pokój 46b, tel. 055 611-20-79. Karty należy oddać do 15 czerwca.
       Zebranie organizacyjne odbędzie się 16 czerwca w Sali Kameralnej Kina Światowid, o godzinie 17.00.
       Więcej informacji można uzyskać wysyłając e-mail pod następujący adres: promyk@swiatowid.elblag.pl
       Organizatorami obozu są: Stowarzyszenie Jantar, Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czyli nic nowego w programie. .. nudny rejs stateczkiem, obozowanie w pokojach bursy szkolnej (tam tylko czasami kolor ścian się zmienia), żadnych naprawdę dodatkowych KREATYWNYCH atrakcji (prócz tańca). Jedynie co mi się tam podobało to. .. .. posiłki, tu nic złego nie powiem :-)
  • czasami już nie rozróżniam tych bytów - pisze CSE, na górze jest Centrum Tańca Promyk, EKT "Jantar" - swoją drogą spisuję z obrazka i zastanawiam się też nad tym Promykiem. Dlaczego "Jantar" w cudzysłowie, a promyk już nie? I już w ogóle nie wiem, o co chodzi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    polikarp(2010-05-13)
Reklama