UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe czy przed zaszczepieniem ktoś w ogóle przeczytał skład szczepionki podany w jej ulotce, cytuje: "Jedna dawka (0,5ml)zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodujacą glikoproteinę S wirusa SARS-CoV-2 ChAdOx1-S*, nie mniej niż 2,5 x 10 jednostek zakaźnych. *Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK)293,z wykorzystaniem technologii rekombinacji DNA. Ten lek zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO). Inne substancje pomocnicze to: L-histydyna, L-histydyny cholorowodorek jednowodny, magnezu chlorek sześciowodny, polisorbat 80 (E433), sacharoza, disodu edetynian (dwuwodny)"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    10
    tylko przepisałem ulotke Astr(2021-04-06)
  • @tylko przepisałem ulotke Astr - Kolego, jeśli Twoja religia Ci nie pozwala tego szczepienia brać, po prostu nie bierz.
  • @tylko przepisałem ulotke Astr - No i co Ci to da ze przeczytałeś ?same doktory tu się wypowiadają ha ha
  • Pewnie "nie panikuj"i szybciutko wstrzykuj sobie szympansie wirusy, wychodowane na genetycznie zmodyfikowanych komórkach abortowanych embrionów. Szok że nawet tego nie ukrywają w ulotce (ja na miejscu producenta nadałbym wszystkiemu skomplikowane nazwy a Ci wprot piszą za co szacun). Przynajmniej spełnia się marzenie księcia Filipa, który w 1988r w trakcie wywiadu dla Deutsche Press Agentur powiedział cytuje: “In the event that I am reincarnated, I would like to return as a deadly virus, to contribute something to solving overpopulation. ”
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    powiem tak(2021-04-06)
  • adenowirus szympansi. .. przypomnę, że wirus HIV przenieśli na człowieka francuzi, robiąc ludziom transfuzję krwi od małp.
  • @powiem tak - Marny Lans na Google translator :)może ktoś łyknie.
  • heheh dziekuje schlebiasz mi, ale bez przesady, to że przepisałem słowo w słowo treść ulotki szczepionki nie czyni ze mnie doktora. .. no chyba że z perspektywy telewidza TVNu takie podstawowe umiejetności zasługują na tytuł dr :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    tylko przepisałem ulotke Astr(2021-04-06)
  • @tylko przepisałem ulotke Astr - Słyszałem że po przeczytaniu Twojego postu lekarze masowo wylewają szczepionki do zlewu i tłumaczą ludziom, że nauka się myli i szczepionki szkodzą i tak naprawdę nie uodparniają! Wszystkich niedowiarków kierują do internetu, żeby otworzyli oczy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hahaha(2021-04-07)
Reklama