UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem za rozbudowa tramwaji w Elblągu, nowe tabory, nowe kilometry torów. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    6
    Jestem za...(2020-12-11)
  • @Jestem za... - A pieniądze to na drzewach rosną?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Balbina ze Szczecina(2020-12-11)
  • @Jestem za... - Ja też! Tak jest we wszystkich miastach posiadających sieć tramwajowa, bo to ekologiczne. Martwi mnie zmniejszenie nakładów na komunikację publiczną, bo tabor mamy naprawdę stary! Martwią również płace motorniczych, bo przed emerytura to tam 19 zł brutto na godz, przy braku stażowego! A od 1.01.21 minimalna stawka 18 zł, kto tam będzie pracował? O zgrozo! Co na to Władze miasta? Chcą kolejnego strajku? Nie wypłacono im 13tki! CIEKAWE, CZY W URZĘDACH WZIĘLI?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Zmartwiona(2020-12-12)
  • @Zmartwiona - Powinni zrezygnować z kursów tramwajowych. .Po co te tramwaje złomy. .Ledwo co jeżdżą i czasem puste. .Zmniejszyć kursy a zostawić autobusy. .. Przynajmniej nie hałasują jak te starocia. ..
  • @Jestem za... - to ja się pytam GDZIE? Poza królewiecką x Fromborską i ew. przedłużeniem trasy na Bielany nie ma wartych kierunków rozbudowy sieci. Przemilczmy fakt beznadziejnej inwestycji jakim jest 12 lutego. Pieniądze w błoto, dziura przystankowa w centrum miasta a czas przejazdu nie zmienił się jakoś szczególnie. Za te pieniądze możnaby było kupić kilka normalnych dłuższych tramwajów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    tramwajarz(2020-12-14)
Reklama