UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szlaki kajakowe Krainy Kanału Elbląskiego są oznakowane wg standardów wypracowanych przez PTTK w Olsztynie. Natomiast "patent"na znakowanie szlaków rowerowych pochodzi do działaczy PTTK Oddział w Elblągu. To oni są autorami koncepcji przebiegu i oznakowania tras rowerowych Krainy Kanału Elbląskiego oraz promocji. LGD Kanał Elbląski wdrożył koncepcję i trochę udoskonalił metodę PTTK oznakowania tras rowerowych. Kompleksowe podejście do tematu, konsekwencja i dobra współpraca organizacji (PTTK i LGD), samorządów, rowerzystów spowodowały, że w ocenie Polskiej Organizacji Turystycznej w 2019 roku zostały sklasyfikowane na 6 miejscu w Polsce wg raportu: Analiza podaży turystyki rowerowej w Polsce 2019,opracował Marcin Kozioł. Elbląscy pttkowcy są także szkoleniowcami znakowania szlaków rowerowych, autorami przewodników rowerowych, tablic informacyjnych, czyli kompleksowego podejścia do tematu szlaków rowerowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  2
  Stanisława Pańczuk(2020-05-05)
 • @Stanisława Pańczuk - I nic pani nie wyjaśniła, a raczej zagmatwała.
 • Widocznie tak mam, więc jeszcze raz: 1)"Patent"na znakowanie tras kajakowych ma PTTK Olsztyn. 2)"Patent"na znakowanie tras rowerowych ma PTTK Elbląg. 3)LGD Kanał Elbląski korzysta z obu metod, współpracuje z PTTK Olsztyn i Elbląg, dokłada swoje doświadczenie. 4)Dzięki współpracy szlaki rowerowe Krainy Kanału Elbląskiego mają wysoką 6-tą lokatę w ocenie tras rowerowych Polski. 5)Najlepszą promocję szlakom rowerowym Krainy Kanału Elbląskiego zawsze robili rowerzyści. Co jeszcze jest nie zrozumiałe?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Stanisława Pańczuk(2020-05-05)
 • @Stanisława Pańczuk - Szanowna Pani! Prosze nie dać się malkontentom. Tyle fajnych rzeczy wykonała LGD i to jest świadectwo wartości działania. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  nikt21(2020-05-05)
Reklama