UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Zen - Opowie pan te swoje skończone głupoty tym, co to pomniki Obrońcom Birczy (KBW, UB, MO, LWP) dziś w Elblągu stawiają - bzdury pan wygaduje, to były polskie władze powojenne, które odbudowywały kraj, do czego zresztą wyraźnie rozkazały im się włączyć władze Państwa Podziemnego i londyńskiego rządu. Pan powtarza dziś za prawicą reakcyjną propagandę i wychwala zwyczajnych renegatów, którzy mordowali polską i nie tylko ludność po wojnie. Jak to o panu świadczy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    RobertKoliński(2019-03-03)
  • Jakie władze? Kto ich wybrał Panie Robercie? To nie były legalne władze Polski, bo Rząd RP był w Londynie, a kraj odbudowali ludzie, a nie władze w tym mój dziadek też brał udział, dostał nawet dyplom za swoje dostawy obowiązkowe, pomimo tego, że ta władza go prześladowała. Kogo mordowali Panie Robercie? Ludzi gorszych od SS manów, bo dobrowolnie działali przeciwko Polsce, SS mani byli ludźmi z innego kraju i Polska była ich wrogiem, natomiast UB, KBW czy RN to byli ludzie którzy niszczyli własny naród, dlatego są gorsi. Jak można działać przeciwko swoim rodakom na zlecenie Moskwy? Mój dziadek głosował przeciwko reformie rolnej i potem jak wszedł za parawan a nie głosował na widoku, to po wyjściu z komisji wyborczej już taki 1 w kapeluszu za nim szedł, co ta władza chciała od mojego dziadka? I czemu potem robili u niego kontrole, rewizje? A co do obrońców Birczy, jak ktoś walczy w słusznej sprawie to należy go docenić. Chociaż ja uważam, że najlepiej zamiast tego ronda mogliby postawić pomnik walczącym z OUN/UPA, nie rozumiem tej poprawności politycznej. Musi być pojednanie pomiędzy Polską a Ukrainą Panie Robercie, ale oparte na prawdzie, tak samo jak jest pomnik w Jedwabnem. A nie takie, że lwy na cmentarzu Orląt są zasłonięte rozpadajcymi się płytami OSB Panie Robercie.
  • @Zen - daj se spokój, chciejstwem nikogo nie przekonasz, a zakłamywanie rzeczywistości też nie pomoże. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    troll2018(2019-03-03)
Reklama