UWAGA!

Oni wygrali w quizie o tradycjach morskich Elbląga

 Elbląg, Oni wygrali w quizie o tradycjach morskich Elbląga
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Ponad 400 osób rozwiązało już Quiz o Tradycjach Morskich Elbląga. W rywalizacji o nagrody finansowe, ufundowane przez władze miasta, wzięło udział 55 z nich. Wygrał Piotr Bergius. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że rywalizacja o nagrody w internetowym Quizie o Tradycjach Morskich Elbląga odbyła się w sobotę, 12 listopada. Począwszy od godz. 11 uczestnicy mieli 15 minut na odpowiedź na 25 pytań. Rywalizacja była zacięta, zwycięzcy zostali wyłonieni w ostatnich minutach,

Pierwsze miejsce zajął Piotr Bergius (nick: FranekB), który odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania! W nagrodę otrzyma 1000 zł. Drugie miejsce zajął Adam Maliński (nick adam_m, 24 prawidłowe odpowiedzi i nagroda 500 zł), a trzecie – Marek Kamm (laureat IV Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu, nick: Marecki, 23 prawidłowe odpowiedzi i nagroda 300 zł).

Nagrody zostaną wysłane przelewem na konta laureatów. Przypomnijmy, że ufundowała je Gmina Miasto Elbląg. Dziękujemy wszystkim za udział w quizie i zapraszamy do rozwiązywania kolejnych przygotowanych przez naszą redakcję testów.

W styczniu będziemy mieli dla Czytelników kolejny konkurs z nagrodami związany z tradycjami morskimi Elbląga. Szczegóły podamy w grudniu.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama