UWAGA!

Orkiestra na sportowo

Już w niedzielę X finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz pierwszy w Elblągu oprócz imprez artystycznych odbędą się również niecodzienne zawody sportowe.

Bardzo interesująco zapowiada się turniej hokeja zorganizowany przez Komendę Hufca ZHP w Elblągu. Turniej rozpocznie się o godzinie 14 na sztucznym lodowisku przy ul. Karowej w Elblągu.
     W turnieju zapowiedziało swój udział pięć drużyn: lekarze, policjanci, strażacy, politycy (niestety tylko SLD) i media. Rywalizacja drużyn będzie przebiegała w następującej kolejności: 14.00-14.15 - lekarze-policjanci, 14.20-14.35 - strażacy-politycy, 14.40-14.55 - media-lekarze, 15.00-15.15 - policjanci-strażacy, 15.20-15.35 - politycy-media, 15.40-15.55 - mecz finałowy.
     Każda drużyna rozegra dwa mecze. Bramki uzyskane przez drużyny przeliczane będą na punkty. Dwie drużyny, które zgromadzą najwięcej punktów spotkają się w finale o puchar przechodni.
     Wszyscy uczestnicy oraz główny organizator Komenda Hufca ZHP w Elblągu zapowiadają dużo emocji i dobrej zabawy oraz zapraszają do spędzenia niedzielnego na lodowisku. Po turnieju hokeja około godziny 16 przewidziane są gry i zabawy dla wszystkich chętnych.
GJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama