UWAGA!

Orły Górskiego w Tolkmicku

W najbliższą sobotę (20 lipca) na stadionie miejskim w Tolkmicku odbędzie się Wielki Piknik z Orłami Górskiego. Oprócz rozgrywek drużyn młodzieżowych organizatorzy przewidzieli także mecz piłki nożnej pomiędzy Orłami Górskiego a Sokołami z Tolkmicka.

Sobotni dzień w Tolkmicku zapowiada się bardzo interesująco pod względem sportowym. A wszystko za sprawą wspaniałych niegdyś piłkarzy słynnego trenera Kazimierza Górskiego, którzy tego dnia gościć będą na stadionie miejskim. Na sympatyków piłki nożnej czeka nie lada gratka spotkania "oko w oko" takich piłkarzy jak: Lesław Ćmikiewicz, Grzegorz Lato, Jan Domarski, Kazimierz Kmiecik, Janusz Kupcewicz, Dariusz Dziekanowski, Stefan Majewski czy Jan Furtok. Zespół trenera Kazimierza Górskiego o godz. 12.00 rozegra mecz z Sokołami Tolkmicko, w barwach których zagrają władze miejskie oraz mieszkańcy miasta i gminy Tolkmicko. Po meczu przybyli na stadion kibice będą mieli możliwość pozyskania autografów, rozmowy z gwiazdami, zrobienie pamiątkowych zdjęć czy uzyskania piłki z autografami gwiazd polskiej piłki nożnej.
     Natomiast wcześnie, bo o godz. 11.00 odbędą się rozgrywki piłki nożnej drużyn młodzieżowych. Ponadto organizatorzy przewidzieli liczne konkursy dla kibiców m.in. podbijanie piłki, slalom z piłką na czas, czy też strzały na bramkę.
     Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków wspaniałych piłkarzy Kazimierza Górskiego na ten niecodzienny piknik.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama