UWAGA!

Osłodzili życie chorych dzieci

 Elbląg, Osłodzili życie chorych dzieci
fot. policja

Policjanci z Elbląga włączyli się w ogólnopolską akcję „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Oddawanie krwi odbyło się wczoraj (11 grudnia) w Komendzie Miejskiej Policji przy al. Tysiąclecia w Elblągu. Krew oddawali policjanci, funkcjonariusze straży granicznej, a także uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Przy okazji mundurowi zorganizowali także zbiórkę czekolad, które później przekazali na oddział pediatryczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

14 litrów i 850 ml krwi zebrano podczas wczorajszej akcji „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Funkcjonariusze służb mundurowych organizują działania, by nieść pomoc chorym i potrzebującym. W każdej ze służb działają kluby honorowych dawców krwi. We wczorajszej akcji wzięły udział 33 osoby. Ten cenny płyn oddawali między innymi: policjanci, strażnicy graniczni oraz uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Krew trafi do najbardziej potrzebujących - dzieci i dorosłych walczących z rakiem, do pacjentów oczekujących na operacje, do ofiar wypadków i innych przewlekle chorych. Panie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z oddziału terenowego w Elblągu sprawnie i bezboleśnie przeprowadziły wszystkie zabiegi. Przy okazji akcji poboru krwi,mundurowi zorganizowali także zbiórkę 160 czekolad, które później przekazali na oddział pediatryczny Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu. Za okazaną pomoc wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zbiórki w 2018 roku.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • BRAWO. !!!!
  • Brawa dla Panów Policjantów !!! Brawa dla najlepszego Oddziału Pediatrycznego w Elblągu !!!
  • Widzę, że policja buduje swój wizerunek chełpiąc się w internecie. Nie żebym był przeciwny takim akcjom tylko chodzi o parcie na szkło, żeby poprawić swój wizerunek. Proponowałbym, aby policja chełpiła się wynikami i skutecznością działania, jeżeli chodzi o zgłoszenia obywateli. Poza tym, proponowałbym pozbycie się policjantów nie zasługujących na noszenie munduru i orzełka a takich macie w jednostce dość sporo. Najbardziej chodzi o kłamców, oszczerców i leni, przez których cierpią niewinni obywatele. Zawsze najbardziej są poszkodowani porządni a przestępcy jakoś dziwnie jak już to otrzymują śmieszne kary, dotyczy to też sądów i prokuraturę.
  • ciolku powyzej - moze bys tak sam oddal krew, ktora moze komus uratoeax zycie. i twoje parcie na szklo bedzie jak najbardzie OK.
Reklama