UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ciekawe kto będzie uczył wasze dzieci, jak wszyscy nauczyciele posłuchają waszych rad i zmienia zawód. każdy, kto walczy o lepszy byt, jest kanalią i pasożytem, czy to nauczyciele, wcześniej lekarze, policjanci, rolnicy, pracownicy sądów. ciągle te same komentarze tych samych osób. najwalniejsze to pobrać zasiłki i pincet plus iść po browara i poopluwac sąsiada, co ciężko pracuje, bo pewnie złodziej.
  • Przecież szkoły kształcą nauczycieli.Pedagogika jest kierunkiem bardzo popularnym. Jeśli odejdą ci obecni to przyjdą inni na ich miejsce.
  • Pińcet plus - wiem, że nie w temacie, ale za pińcet plus można kupić poparcie trolowych szczekaczy. A nie byłoby sprawiedliwe, gdyby zamiast 500+ dla każdego niezależnie od tego czy chce pracować czy nie, wprowadzić obniżenie podatku o ileś procent za każde dziecko w rodzinie????? Ja mam trójkę, jedno maturzysta, drugie na studiach, jedno niepełnoletnie i nie dostaję 500 + :). Z drugiej strony są ludzie, którzy nie chcą pracować i dostają 500+, Sprawiedliwe? nie sądzę. Program matka 4+. Są matki, które przy 4 dzieci pracowały ciężko, są też takie, które nie pracowały (z różnych powodów, z powodów patologicznych również) Obie dostaną emerytury. Sprawiedliwe???? Nie!!! A mają w nawie partii "Sprawiedliwość" Więc się pytam, skoro państwo wprowadza takie mechanizmy umożliwiające powiększanie się patologicznego podejścia do pracy, czemu to państwo oburza się, że nauczyciel, który pracuje żąda godniejszej zapłaty? Hańba!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    mkmkmk(2019-04-15)
  • Nie pekaj, może w końcu przyjdą nauczyciele, a nie....
Reklama