[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Polacy to w większości nieuki i charakteru raczej patologicznego, a w szczególności Elblążanie. Obecna władza rozdziela, a raczej rozdaje pieniądze w sposób patologiczny i części społeczeństwa to się bardzo podoba zwłaszcza tzw "roszczeniowcom" Ale obrzydliwość tej władzy i tych wszystkich klakierów polega na tym, że zamiast rozwiązać problem, to stawiają sobie za punkt wątpliwego honoru zohydzić, upodlić wmówić suwerenowi polityczny charakter strajku itd. Najgorsze jest to, że połowa swołoczeństwa robi to samo, zapominając, że oni traktują tak nie tylko nauczycieli, lekarzy, sędziów, ale przyjdzie i na was kolej, wtedy będziecie przytakiwać, czy skamlać? Jesteśmy wrednym narodem, począwszy od zaborów aż do strajków sierpniowych zawsze Polak Polaka z przyjemnością upodlał. Każdy chyba do szkoły chodził i powinien się solidaryzować z nauczycielami z wyjątkiem forumowego głupka pod tytułem "przechodzień: to wyjątkowy cep.
 • Belfer przyszły na strajk i czas muszą czymś zająć więc królują i rodziców się podszywają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  8
  123qwerty(2019-04-15)
 • Poczytaj komentarze pisane przez nauczycieli i tych co ich popierają. Jak oni traktują innych ,którzy są przeciwni.Wyzywają od nieukow,nierobów, patologii,ciemnej masy itd.Chcą szacunku?To niech szanują innych.
 • Oczywiście. Jeśli ktoś nie popiera strajku jest przez nauczycieli wyzywany. To szczyt chamstwa a walczą podobno o szacunek. W ten sposób zrażają do siebie nawet tych, co ich na początku popierali.
Reklama