UWAGA!

Ostatnie pożegnanie Waldemara Zimnocha

 Elbląg, Ostatnie pożegnanie Waldemara Zimnocha
(fot. Henryk Myśliński)

W wieku 79 lat zmarł Waldemar Zimnoch, były wicedyrektor szpitala wojewódzkiego, wieloletni komandor Jachtklubu Elbląg, zasłużony dla rozwoju elbląskiego żeglarstwa i miasta. W środę, 29 lipca, żegnała go rodzina, znajomi i wielu mieszkańców Elbląga. Zobacz zdjęcia.

Bronisław Waldemar Zimnoch był przez lata m.in. wieloletnim wicedyrektorem ds. ekonomiczno-finansowych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego (w latach 1987-1999), wicedyrektorem wydziału zdrowia Urzędu Wojewódzkiego oraz kierownikiem referatu zdrowia Urzędu Miejskiego w Elblągu, ale jego największą pasją było żeglarstwo. Był wieloletnim komandorem Jachtklubu Elbląg, osobą zasłużoną dla rozwoju elbląskiego żeglarstwa i samego miasta.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 29 lipca. Rozpocznie je msza święta o godz. 12 w kościele Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola w Elblągu. Złożenie urny do grobu nastąpi bezpośrednio po mszy na cmentarzu komunalnym Agrykola – informuje na swoim profilu na Facebooku Jachtklub Elbląg.

Rodzina zwraca się również z prośbą, aby osoby, które chcą pożegnać Waldemara Zimnocha, nie kupowały kwiatów tylko dokonały malej darowizny na rzecz Elbląskiego Hospicjum. (Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego, ul. Toruńska 17 b, 82-300 Elbląg. W tytule przelewu proszę wpisać „Waldemar Zimnoch” numer konta 30 1240 1226 1111 0010 0946 0053 – prosi rodzina.

 

 

 

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Niech spoczywa w Pokoju.
 • Waldku! Żegnaj byłeś częścią mojego życia! Boże jak mi smutno:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  4
  brunonz(2020-07-28)
 • Odszedł wspaniały Człowiek ! Człowiek naprawdę przez duże "C". Pani Lidio, pożegnam Waldka wpłacając na Elbląskie Hospicjum, zgodnie z Pani wolą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  2
  Wiesława L(2020-07-28)
 • Budował i oddawał do eksploatacji Wojewódzki Szpital Zespolony. RIP !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  2
  podwładny(2020-07-28)
 • Redakcja zapomniała, że był też wieloletnim vicedyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Niech spoczywa w pokoju.
 • Poznałam Pana kilka lat temu o darzę Go wielkim szacunkiem. .. kultura, spokój, gest. .. ogromna empatia. .. będzie nam Pana brakowało. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  ...:((2020-07-28)
 • Przynajmniej dane mu bylo przekroczyc 65 lat. .. !!!
 • Odszedł bardzo bliski Przyjaciel mojej rodziny. Nie mogę uwierzyć. Tak bardzo szkoda.
 • redaktor @abcd - Dopisaliśmy ten wątek
 • Poznanie Pana, Pańskiej Rodziny było i jest dla Nas zaszczytem. Będzie Nam Pana bardzo brakowało. Zerkaj Panie Waldemarze tu czasami na nas, na tym ziemskim "padole "Pani Lidio, zawsze jesteśmy i będziemy z Panią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  1
  A. M . Walendowscy .(2020-07-28)
 • Gdyby nie Pan, życie byłoby trudniejsze. Dziękuję ❤️
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Młody Człowiek(2020-07-28)
 • Żegnamy człowieka, który mimo bagażu wielu cięzkich przeżyć (Syberia)i trudności był przyjazny ludziom. W trudnych czasach budował i organizował wiele przedsięwzięć w Elblągu. Pozostaną one w mieście na długo dla kolejnych pokoleń. Miał własny sposób na zjednywanie ludzi do wielu zdawałoby się niewykonalnych projektów. Cieszył się sukcesami i umiał pokonywać kolejne trudności nawet kilkakrotnie. Ma swoją cegiełkę w rozwoju województwa elbląskiego. Jak wielu osobom i mi jest mi smutno i przykro iż nie udało mi się być podczas jego ostatniej drogi. Rodzine składam kondolencje i wyrazy wsparcia w tej trudnej chwili. Będę w najbliższy piątek na cmentarzu.
Reklama