UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie pożegnanie Waldemara Zimnocha

 
Elbląg, Ostatnie pożegnanie Waldemara Zimnocha
(fot. Henryk Myśliński)

W wieku 79 lat zmarł Waldemar Zimnoch, były wicedyrektor szpitala wojewódzkiego, wieloletni komandor Jachtklubu Elbląg, zasłużony dla rozwoju elbląskiego żeglarstwa i miasta. W środę, 29 lipca, żegnała go rodzina, znajomi i wielu mieszkańców Elbląga. Zobacz zdjęcia.

Bronisław Waldemar Zimnoch był przez lata m.in. wieloletnim wicedyrektorem ds. ekonomiczno-finansowych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego (w latach 1987-1999), wicedyrektorem wydziału zdrowia Urzędu Wojewódzkiego oraz kierownikiem referatu zdrowia Urzędu Miejskiego w Elblągu, ale jego największą pasją było żeglarstwo. Był wieloletnim komandorem Jachtklubu Elbląg, osobą zasłużoną dla rozwoju elbląskiego żeglarstwa i samego miasta.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 29 lipca. Rozpocznie je msza święta o godz. 12 w kościele Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola w Elblągu. Złożenie urny do grobu nastąpi bezpośrednio po mszy na cmentarzu komunalnym Agrykola – informuje na swoim profilu na Facebooku Jachtklub Elbląg.

Rodzina zwraca się również z prośbą, aby osoby, które chcą pożegnać Waldemara Zimnocha, nie kupowały kwiatów tylko dokonały malej darowizny na rzecz Elbląskiego Hospicjum. (Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego, ul. Toruńska 17 b, 82-300 Elbląg. W tytule przelewu proszę wpisać „Waldemar Zimnoch” numer konta 30 1240 1226 1111 0010 0946 0053 – prosi rodzina.

 

 

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

 • Niech spoczywa w Pokoju.
 • Waldku! Żegnaj byłeś częścią mojego życia! Boże jak mi smutno:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  4
  brunonz(2020-07-28)
 • Odszedł wspaniały Człowiek ! Człowiek naprawdę przez duże "C". Pani Lidio, pożegnam Waldka wpłacając na Elbląskie Hospicjum, zgodnie z Pani wolą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  2
  Wiesława L(2020-07-28)
 • Budował i oddawał do eksploatacji Wojewódzki Szpital Zespolony. RIP !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  2
  podwładny(2020-07-28)
 • Redakcja zapomniała, że był też wieloletnim vicedyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Niech spoczywa w pokoju.
 • Poznałam Pana kilka lat temu o darzę Go wielkim szacunkiem. .. kultura, spokój, gest. .. ogromna empatia. .. będzie nam Pana brakowało. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  ...:((2020-07-28)
 • Przynajmniej dane mu bylo przekroczyc 65 lat. .. !!!
 • Odszedł bardzo bliski Przyjaciel mojej rodziny. Nie mogę uwierzyć. Tak bardzo szkoda.
 • redaktor @abcd - Dopisaliśmy ten wątek
 • Poznanie Pana, Pańskiej Rodziny było i jest dla Nas zaszczytem. Będzie Nam Pana bardzo brakowało. Zerkaj Panie Waldemarze tu czasami na nas, na tym ziemskim "padole "Pani Lidio, zawsze jesteśmy i będziemy z Panią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  1
  A. M . Walendowscy .(2020-07-28)
 • Gdyby nie Pan, życie byłoby trudniejsze. Dziękuję ❤️
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Młody Człowiek(2020-07-28)
 • Żegnamy człowieka, który mimo bagażu wielu cięzkich przeżyć (Syberia)i trudności był przyjazny ludziom. W trudnych czasach budował i organizował wiele przedsięwzięć w Elblągu. Pozostaną one w mieście na długo dla kolejnych pokoleń. Miał własny sposób na zjednywanie ludzi do wielu zdawałoby się niewykonalnych projektów. Cieszył się sukcesami i umiał pokonywać kolejne trudności nawet kilkakrotnie. Ma swoją cegiełkę w rozwoju województwa elbląskiego. Jak wielu osobom i mi jest mi smutno i przykro iż nie udało mi się być podczas jego ostatniej drogi. Rodzine składam kondolencje i wyrazy wsparcia w tej trudnej chwili. Będę w najbliższy piątek na cmentarzu.
Reklama