UWAGA!

Otwarcie mistrzowskiego pola golfowego

2009-08-05
Aktualizowany 2009-08-08 09:43

W najbliższą sobotę 8 sierpnia w Sand Valley Golf & Country Club odbędzie się uroczyste otwarcie mistrzowskiego pola golfowego, którego dokonają honorowi członkowie naszego Klubu Tadeusz Drozda oraz Senator RP Andrzej Person. Inaugurację 18-dołkowego pola specjalnym patronatem honorowym objął Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki, a także Polski Związek Golfa.

Organizatorzy wystosowali zaproszenia do byłych Prezydentów RP, branżowych ministrów oraz dyplomatów z krajów skandynawskich i nie tylko. Władze regionalne i lokalne zapowiedziały przybycie podobnie jak i inni znamienici goście. Dla zaproszonych osób przewidziano wiele ciekawych atrakcji, z których główną jest Scramble Golf Tournament rozegrany na pasłęckim mistrzowskim polu. Pole golfowe znajduje się przy drodze krajowej E7, godzinę drogi od Gdańska w kierunku Warszawy.
       Sand Valley jest niezwykłą kombinacją przepięknego naturalnego krajobrazu; sosnowego lasu, falistych pagórków, piaszczystych obszarów, doliny, podmokłych terenów, wydm oraz graniczącej z polem rzeki. Połączenie wszystkich wspomnianych cech sprawia, iż Sand Valley dostarcza niezapomnianych golfowych wrażeń.
       Nazwa „Sand Valley” pochodzi od doliny, która dzieli stary sosnowy las na dwa piaszczyste płaskowyże. Piasek „wypływa” z kanionu niczym piaszczysta rzeka. Pole golfowe zaprojektował Lassi Pekka Tilander z Finlandii, a nad prawidłowym przebiegiem prac przy tworzeniu pola i jego zakończeniu czuwa Tony Ristola z Kanady.
       Kompleks Sand Valley jest międzynarodowym projektem inwestorów, golfistów z Finlandii, Anglii, Polski oraz innych krajów europejskich. Sand Valley Company oferuje dożywotnie członkostwo w postaci udziałów, których zakup upoważnia do decydowania o naszym polu, jako, że udziałowiec staje się współwłaścicielem pola golfowego Sand Valley. Cena udziału w pierwszej fazie wynosiła 5 tys. euro, a obecnie, w fazie drugiej, 6 tys. euro - 22 tys. złotych (sierpień 2009).

 


       Sand Valley jest członkiem Polskiego Związku Golfa i będzie gospodarzem turnieju Pro-Am o puchar PGA, który odbędzie się we wrześniu 2009 roku, a także wielu innych turniejów, które są planowana na przyszły rok.
      
       Kontakt:
       Paul McLoughlin
       Director of Golf Operations
       Sand Valley Golf &
       Country Club w Pasłęku
       Tel. 510 222 313
       paul.mcloughlin@sandvalley.pl.
      


      
       ------------------- Reklama --------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama