UWAGA!

Padła ofiarą agresji. Znacie go?

Był prawdopodobnie pijany i zły. Ona nic mu nie zrobiła, po prostu przypadkowo weszła mu w drogę i to obudziło w nim agresję. Pobił ją. Jeśli ktoś zna sprawcę, prosimy o kontakt.

Spokojna noc z poniedziałku na wtorek 4 listopada. Na ul. 1 Maja panuje pustka i cisza. O godzinie 23:43 za rogu wychodzi on. Chwiejnym krokiem przechodzi na drugą stronę ulicy i zmierza w stronę portEl.pl. To chyba nie był plan, tylko impuls. Podniósł nogę na naszą donicę i pobił ją. Zadowolony z siebie, ale i wystraszony uciekł w kierunku placu Słowiańskiego.

Jeśli ktoś z naszych Czytelników rozpoznaje sprawcę, prosimy o kontakt. Film z prywatnych kamer przemysłowych, do którego właśnie dotarliśmy (dziękujemy za pomoc!) pokazuje głupotę i bezmyślną agresję, na którą nie ma naszej zgody. Na razie czekamy, aż sprawca sam się do nas zgłosi, by naprawić szkodę. 

Tak o tej sprawie pisaliśmy na Facebooku, zanim jeszcze trafiło do nas nagranie z kamer. 

 

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jak tak wygląda monitoring miasta to idę dziś zrobić skok na bank. Jaja jakieś. Prędzej rozpozna kwiaty w tej doni y jak twarz tego kogoś. Dajcie spokój. 700tys na mostek w bazantarni ale kamery z jakością kalkulatora. Nie pozdrawiam
 • Za takie nagłówki powinno się zamykać portale pseudoinformacyjne...
 • Chorzy psychicznie mają w Polsce prawa jazdy, alkohol kupują bez kontroli w rejestrze. Piękny kraj, co dalej? Będziemy pedofilom dawać dzieci do adopcji?
 • Prawie 2 tygodnie temu...tak długo ten filmik się uploadował?
 • Ale dzban!
 • Cieszcie się anonimowością na ulicy, postawią kamery UHD podłączone pod system rozpoznawania twarzy (piękna baza fejsika i podobnych baz otagowanych zdjęć) i system będzie zapisywać wasze trasy. W połączeniu z danymi lokalizacji Google, Apple i FB będą bardziej niż precyzyjne.
 • To miasto stacza się monitoring to mają lepszy w małych miescinakach a Elbląg 130 tyś ma gawno.
 • Dlaczego nie macie kamery ? Skąpy dwa razy płaci. Przysłowie się sprawdziło. AMEN
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  2
  Przeczuwacz(2019-11-15)
 • 130 000?? Kiedy to było.
 • Poczucie bezkarności zatacza coraz większe kręgi ! Mówią, że ponoć policjanci pracują w nocy na ulicach miasta, więc czy to prawda czy też nie?
 • I tak oto, prowadząc politykę pobłażania wszelkiego rodzaju bandytom, chuliganom, pijaczkom, menelom, awanturnikom, gapowiczom komunikacji miejskiej oraz całej rzeszy wandali zbudowaliśmy państwo bezprawia i anarchii. I nie pomoże tu żaden super hiper monitoring aby tępić zło. Tu potrzebne jest ostre i zdecydowane działanie wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek publiczny. A jak to osiągnąć, gdy każde takie działanie budzi krytykę i wszyscy bronią "niewinnego" bandziora jak tego zastrzelonego w Koninie. Prawie dziesięć lat trwał proces policjanta, zanim został on całkowicie uniewinniony, który na warszawskiej Pradze zastrzelił bandytę atakującego go wraz ze swoją bandą w odwecie za powstrzymanie wcześniej jednego z nich od napastowania dziewczyny oczekującej na przystanku tramwajowym. A wszelkiej maści obrońcy zastrzelonego przedstawiali go jako niewiniątko i aniołka. Szczególnie zaręczała za niego zapłakana rzekoma narzeczona, która w środowisku była znana jako gwiazda porno usług. A wy mówicie, że monitoring wszystko załatwi.
 • moje wy biedactwa pewnie chłopaczek nie wspiera koalicji obywatelskiej, czy postkomunistów
Reklama