UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Świetnie skomponowany, przywołujący przeszłość artykuł. Dziękuję. Chociaż mieszkałem prawie od zawsze poza Elblągiem, to jakieś wspomnienia związane z parkiem Kajki mam od pierwszej połowy lat 80tych. Chociażby ze spacerami i wypadami rekreacyjnymi z klasą I-VIII C ze Sz. p nr 19 na ul. Uroczej. Poprzez rodzinne odwiedziny kuzynowstwa na osiedlu Na Stoku wspominając. Czy też spotkania z przyjaciółmi na Krzyżanowskiego. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  0
  No tak(2024-02-25)
 • @No tak - Mnie zawsze się podobał Park Kajki. Ulice q poblizu np Lubartowska, osiedle Marynarzy. Cos pieknego. Gorka ptzy boisku Ulica Pionierska ktora w letnie dni gdy byly wakacje przemierzało się z pakunkami typu jedzenie herbata w plastykowej butelce materac dmuchany i szło sie na dolinkę nad wodospad. Wspaniałe wspomnienia. Chce mi sie płakać, bo ten czas nie wróci już.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  1
  Ola.M(2024-02-25)
 • @Ola.M - Tak jak piszesz kochana. Tak było. Jeszcze wspominam, chociaż to już nie park Kajki wizyty na odkrytym basenie w letnie, wakacyjne, upalne dni. Jedne z najlepszych najlepsze wakacji pod słońcem! Pozdrawiam i nie płacz Olu; -)).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Bo tak(2024-02-25)
Reklama