UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • a moim zdaniem. .. .. wszyscy po jednych pieniądzach!!!!!
  • No chyba go pogielo. Tak na maksa. Nie ważne kto zostanie nowym preziem w Elblagu. Podziała rok z okładem. Potem znowu będą wybory. Odwołaliśmy prezydenta i radnych. Wygraliśmy. Czy aby na pewno?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Czytelnik_MOBI_73997(2013-05-16)
  • Bardzo dobre zdjęcie panie Pośle. Znaczek w klapie Stop Obłudzie. Więc stop panie pośle z pana zasługami dla Elbląga. Jest pan jedynym posłem z naszego okręgu który od początku wyboru ma swoich wyborców w d. .. e. Biuro na które bierze pan z Sejmu kasę zamknięte od dnia otwarcia. Jest pan jedynym w okręgu posłem, który nie pełni dyżurów na spotkania z mieszkańcami. Pana biuro jest od przeszło roku zamknięte na cztery spusty. Zainteresujcie się niezależni dziennikarze pracą biura posła Penkalskiego. Kasę się bierze ale pracy zero. STOP OBŁUDZIE !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wyborca(2013-05-16)
  • Dopiero by mafia była w UM, ludu to już wole Nowaczyka chociąż zagłosowałem za jego odejściem. Może odrazu na Kacpara zagłosujemy, to taki co siedzi, darują mu te 3 nie znalezione głowy. A tak naparawdę, to sam czytałem na forach Poretel, że Penkalski ma kolsi gangsterów i jakieś elemanty, czy taki człowiek może swoją kandydaturę proponować, sądzę,
  • Byłam tam wiele razy w tym "Biurze" i tam nikogo nigdy nie ma. Myślałam, że się tam z kimś spotkam, aby przedstawić swój problem. Panie, które pracują obok twierdzą, że te biuro od roku stoi puste i nikt tam nie urzęduje. To jak jest panie pośle z tym zainteresowaniem problemami mieszkańców Elbląga? W jakie dni i o jakich godzinach chce pan pełnić dyżury? Tam nawet po dwóch latach od wyborów nie ma tablicy, że jest to biuro poselskie. Dość krętactwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pokrzywdzona(2013-05-16)
  • Trzeba poinformować Marszałka Sejmu o tym jak funkcjonuje biuro posła Penkalskiego w Elblągu. To jest parodia biura poselskiego w Polsce. Należy mu odebrać fundusze na to biuro, bo jest ono fikcją. A tak na marginesie w jakich powiatach widać działania posła poza przypisywaniem sobie czyiś zasług. Co zrobił pan dla nas mieszkańców w Elblągu? Czekamy na konferencję będzie bardzo ciekawie. Zaproś pan wszystkich, którym pan realnie pomógł przez dwa lata a nie tylko obiecał. Sala EOK czeka i my mieszkańcy też. Oby się tylko panu nie rozchorowało biedaczku ze strachu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Realista II(2013-05-16)
  • komedia, bandziorek na prezydenta, tego to Mrozek by nie wymyślił
  • He he he On może i dobry ale na taxówkarza
  • Z wyborami i Jego obietnicami pewnie pujdzie mu jak na Grzechotkach Na pewno niema co na niego głosować naobiecuje i tyle, co z tego ze szumu na granicy i w TV narobił jak nic nie zdziałał niepotrzeba nam takiego prezydenta. NAJPIERW POKAŻ NA CO CIE STAĆ I ZAŁATW SPRAWĘ Z GRANICĄ A NAPEWNO KIEROWCY Z CYSTERN NA CIEBIE ZAGŁOSUJĄ JEDEN JUŻ NAM NAOBIECYWAŁ I POLECIAŁ Z HUKIEM
  • wypad do rudłowa
  • na taksowkarza potrzebujemy uczciwych!!!
  • Gwiazda 997,kariera jak Schwarzenegger z tym że Arni to był gwiazdą kina a nasz Pan Pękalski to król bejsbola, gwiazda 997 i za ładny to tez nie jest skoro on może to każdy wieśniak może wystartować i tak będzie lepszy. To się nazywa kariera Nikodema Dyzmy :) Panie Penkalski nie pękaj pan granica i chłopaki z celi glosować będą za Panem więc elektorat Pan już masz :) Tylko w Polsce i afryce takie rzeczy są możliwe.
Reklama