UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten malkontent od samolotu robi z siebie głupka pod każdym artykułem i na każdym portalu. Marudo mamy dosyć twojego zrzędzenia, zmieniasz nicki jak dziecko zabawki i myślisz że nikt nie wie że to tylko Ty piszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Jamaleg(2020-08-23)
  • @Jamaleg - Proponuję zapytać w UM ilu takich malkontentów zgłosiło ten problem, pewnie się zdziwisz i to bardzo ! Także nie pisz bzdur skoro nie masz kompletnie pojęcia a zgadywać możesz sobie ile rzewnie zapragniesz.
  • @Jamaleg - - Marudo mamy dosyć twojego zrzędzenia, - A my mamy dosyć tego hałaśliwego samolotu. .. .I tyle w temacie :)))
  • Dlaczego używasz liczby mnogej skoro to tylko Tobie to przeszkadza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Jamaleg(2020-08-24)
  • @Jamaleg - Jamaleg - jesteś pilotem czy skoczkiem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Antypisowiec(2020-08-24)
  • @Jamaleg - Używamy liczby mnogiej w przypadku jak jest więcej osób, ale Ty tego nie rozumiesz, więc może zamilcz.
  • @Antypisowiec - Ani jednym, ani drugim, jest po prostu trollem broniącym coś, czego nie da się obronić. My mamy pasję polegającą na spokojnym spędzeniem czasu chociaż w weekend, ale ten hałaśliwy samolot od lat nam to uniemożliwia. Skoro Ty masz inną pasję jak większość mieszkańców Elbląga, to może się wyprowadź, gdzie indziej, jak niektórzy tu piszą.
  • Ta jest was więcej dlatego pod każdym artykułem komentarze napisane w tym samym stylu. Wczoraj np. w każdym komentarzu pisałeś że lata 10 godzin dziennie i tylko zmieniałeś nicki. Ja nie jestem ani pilotem śni skoczkiem i mieszkam niedaleko lotniska i mi ten samolot nie przeszkadza. Nie znam również osoby której by on przeszkadzał. Tobie radzę abyś odwiedził dobrego lekarza bo twoje wpisy to już pod leczenie podlegają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Jamaleg(2020-08-24)
  • @Jamaleg - Przytoczę ten wpis - @Jamaleg - Proponuję zapytać w UM ilu takich malkontentów zgłosiło ten problem, pewnie się zdziwisz i to bardzo ! Zrób to a sam się przekonasz !
  • Pochwal się ilu, a może to była lista poparcia która gdybyśmy sprawdzili to byłyby podpisy nie żyjących ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jamaleg(2020-08-24)
  • @Jamaleg - Ty chory jesteś ! Piszesz o wczorajszych wpisach, jesteś w dużym błędzie, nie wpisałem ani jednego. Kolejny raz mijasz się z prawdą. No cóż czasami są ludzie, których nikt nie jest wstanie przekonać. Ktoś pisze, że jesteś trollem broniącym ten hałasujący samolot i pewnie tak jest, ciekawe co z tego Ty masz za interes?
  • Ty myślisz że jak zmienisz nick to jesteś anonimowy. Wszystkie wczorajsze i wcześniejsze wpisy z jednego IP. Brawo Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jamaleg(2020-08-24)
  • @Jamaleg - Pan ma dostęp do naszych danych??? Panie redaktorze proszę o informację w tej sprawie??? Być może zostało złamane prawo? Jeżeli ten człowiek jest kłamcą, proszę o blokowanie jego komentarzy, ponieważ skoro on ma rzeczywiście dostęp do naszych danych to będzie to nielegalne a przez to karalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    do redaktora(2020-08-24)
Reklama