UWAGA!

Pewnego razu...

W czasie zbliżających się ferii zimowych w dniach od 23 do 27 lutego w Bibliotece Elbląskiej przy ul. Św. Ducha, czytane będą bajki dla dzieci: po polsku i po angielsku.

Opowiadanie baśni oraz dodatkowe konkursy, zabawy połączone z nauką języka angielskiego organizowane są dla wszystkich chętnych dzieci - małych i dużych - spędzających ferie w mieście. Zajęcia w Bibliotece Elbląskiej to część ogólnopolskiej akcji "Czytamy dzieciom po polsku i po angielsku" Fundacji Edukacyjnej Bachalski, nad którą patronat honorowy objął Wojciech Mann.
     - Akcja ta ma ułatwiać i zachęcać dzieci do poznawania języka angielskiego - mówi Agnieszka Kucharczyk z Biblioteki Elbląskiej - w sposób dla nich najprzyjemniejszy, czyli poprzez słuchanie ciekawych opowieści oraz zabawę.
     Baśnie czytać będą m.in.: Mirosław Siedler, dyrektor Teatru Dramatycznego w Elblągu, Jerzy Szyłak, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego, Piotr Kajmer, elbląski fotoreporter oraz - prawdopodobnie - elbląscy politycy. Zajęcia z języka angielskiego poprowadzą lektorzy szkoły językowej JDJ Bachalski Partner przy Bibliotece Elbląskiej.
     Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają po odbiór bezpłatnych wejściówek w recepcji szkoły językowej przy Bibliotece Elbląskiej w pierwszym tygodniu lutego.
     Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 642 22 02.
DD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • proponuje do repertuaru włączyc jeszcze bajki po turecku , dzieci szczególnie te młodsze beda bardzo zadowolone.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rodzic(2004-01-28)
 • A ja jestem za. Moja córka chodzi na angielski od najmłodszych lat i jakoś jej to wychodzi. Nie będzie musiała wyjeżdżając za granicę wstydzić się za swój fatalny język, jak ojciec.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ojciec(2004-01-28)
 • a potem chodzą po świecie dzieci takich ''rodziców'' i ani me ani be w żadnym języku,bo jedynym słusznym językiem jest język krytykanctwa .''Rodzic '' sprawdż w słowniku co to alternatywa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyrodzic(2004-01-28)
 • Rodzicu !!! Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale dziś w Elblągu nauczanie dzieciaków angielskiego to norma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin(2004-01-28)
 • Po turecku to będzie kawa i siad.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jajcarz(2004-01-28)
 • tylko ktos kto nie ma pojęcia o dzieciach mógł załozyć ,że taki 5-6 lat bedzie siedział i słuchał bajki w języku , którego nie rozumie ( czyba ,że przyklejony klejem kropelka do podłoża) , nauka owszem ale zmuszanie dzieci do siedzenia na tureckim kazaniu to nonsems
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rodzic(2004-01-28)
 • kiedy będą czytane polskie bajki , w jakich godzinach ?
 • a bajka o cudownym planie Hausnera???????????????????????
 • olo, to mają być bajki dla dzieci, a nie horrory. Pomysł z czytaniem uważam za dobry, po angielsku również. Jasne, że nie można czytać maluchom epopei, bo nie wysiedzą, ale to każdy wie.
 • nie lepiej włąćzyc dziecku BBC i powiedziec ,że Pan czyta bajkę !! dla dziecka które nie zna języka to będzie przeciez bez różnicy.
 • bajka po angielsku będzie połączona z nauką słówek i zwrotów "na wesoło" a więc nie będzie to tylko siedzenie na tureckim kazaniu- to do pseudo "rodzica"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  żródło(2004-02-17)
Reklama