UWAGA!

PFRON docenił

Ewa Sprawka, szefowa Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych uhonorowana została przez prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ewa Sprawka otrzymała statuetkę PFRON-u za wyróżniającą pracę na rzecz środowisk ludzi niepełnosprawnych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj (6 lutego) w Olsztynie.
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Pani Ewo - gratuluję z całego serca ! - dina
  • Ewo - jesteś wielka ! Robercik.
  • nagroda rowniez za to ,że ta Pani jest w radzie miejskiej w grupie popierającej P. Słoninę , a to w Elblagu sie teraz BARDZO liczy.
  • Jeszcze raz gratuluję pani Ewie. Ja nie jestem ES. Kogoś mocno ruszyło to wyróżnienie. Ale zeby przy takiej okazji ? Jeżeli są uwagi do działalności, to się chyba jakoś inaczej załatwia. I pewnie kogoś mocno boli, że pani Ewa dostała się do rady, oj czuć, że mocno. Życzę pani Ewie, żeby ten czas wykorzystała z jak największą korzyścią dla niepełnosprawnych - dina
  • Mi akurat jest to obojetne czy ES jest w radzie miasta czy tez Jej tam nie ma. Nie glosowalbym za jej kandydatrura (gdyby byla w moim okregu) z wielu powodow. A nade wszystko z powodu jej charakteru, chwiejnosci emocjonalnej i traktowania ludzi przedmiotowo. Nie zazdroszcze jej nagrody. Zycie mnie nauczylo, ze z reguly nagrody otrzymuja Ci, ktorych postawa pozostawia wiele do zyczenia i..... jest mi to obojetne. Byz moze jestes jedna z nielicznych, ktorzy cos zawdzieczaja tej Pani, byc moze nie przeszkadza Ci gdy umniejsza sie twoja wartosc jako czlowieka lub pracownika. To Twoja sprawa.
  • Wypraszam sobie insynuacje ! Tego juz za dużo. Ja pani Ewy nie znam, ale bardzo pomogła moim 2 niepełnosprawnym znajomym, dlatego jej gratuluję, ze szczerego serca, bo takiego bliskie mi osoby zaznały od pani Ewy. Juz od dłuższego czasu wpisuję różne komentarze na poretlu, staram się być obiektywna, ale coś takiego mnie jeszcze nie spotkało - dina
  • Alez kobieto nikt nie chcial Ciebie urazic. Przeczytaj ze zrozumieniem to co ludzie pisza i nie poddawaj sie emocjom.
  • "Filozof dysputował o prym z oratorem. Gdy się długo męczyli mniej potrzebnym wsporem, Nadszedł chłop. "Niech nas sądzi!" — rzekli razem oba. "Co ci się — rzekł filozof — bardziej upodoba? Czy ten, który rzecz nową stwarza i wymyśla, Czy ten, co wymyśloną kształci i okréśla?" "My się na tym — chłop rzecze — prostacy, nie znamy, Wolałbym jednak obraz aniżeli ramy".
  • Ignacy Krasicki - DOBROCZYNNOŚĆ Chwaliła owca wilka, że był dobroczynny; Lis to słysząc spytał ją: "W czymże tak uczynny?" "I bardzo - rzecze owca - niewiele on pragnie. Moderat! Mógł mnie zajeść, zjadł mi tylko jagnię". Ignacy Krasicki - SŁOWIK I SZCZYGIEŁ Rzekł szczygieł do słowika, który cicho siedział: "Szkoda, że krótko śpiewasz". Słowik odpowiedział: "Co mi dała natura, wypełniam to wiernie. Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie". Ignacy Krasicki - OWIECZKA I PASTERZ "Strzygąc pasterz owieczkę nad tym się rozwodził, Jak wiele prac ponosi, żeby jej dogodził. Że milczała: "Niewdzięczna!" - żwawie ją ofuknie. Więc rzekła: "Bóg ci zapłać... a z czego te suknie?"
Reklama