UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pięciu chętnych do wspierania przedsiębiorczości

 
Elbląg, Urząd Miejski w Elblągu szuka kierownika Biura Wspierania Przedsiębiorczości
Urząd Miejski w Elblągu szuka kierownika Biura Wspierania Przedsiębiorczości (fot. arch. portel)

Pięć ofert wpłynęło na miejski konkurs mający wyłonić nowego kierownika Biura Wspierania Przedsiębiorczości w elbląskim ratuszu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowy kierownik rozpocznie pracę jeszcze w styczniu.

Kierująca dotychczas Biurem Wsparcia Przedsiębiorczości Anita Pawlak zrezygnowała z pracy w urzędzie i na stanowisku kierownika BWP zrobił się wakat. Na konkurs ratusza swoje oferty przysłało pięciu kandydatów. W urzędzie czekają jeszcze na oferty, które mogą spłynąć pocztą.
       Podstawowym zadaniem Biura Wspierania Przedsiębiorczości jest pozyskiwanie inwestorów gotowych utworzyć miejsca pracy w Elblągu. Potencjalni kandydaci na kierownika muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe (prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne), co najmniej 4-letni staż pracy (w tym co najmniej rok pracy na stanowisku kierowniczym). Dodatkowo miejscy urzędnicy chcieliby, aby kandydat miał doświadczenie związane z pozyskiwaniem środków unijnych.
       Ratusz chciałby, aby nowy kierownik Biura Wsparcia Przedsiębiorczości rozpoczął pracę jak najszybciej. Przed urzędnikami sprawdzenie ofert kandydatów pod względem formalnym i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.
       Nieoficjalnie wiemy, że zainteresowanie inwestycjami w Elblągu przejawili m.in. uczestnicy zeszłorocznej XIX Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii. W tym roku również planowane są duże spotkania z potencjalnymi inwestorami zza granicy. Czy i kiedy będą efekty – tutaj jest duża rola właśnie nowego kierownika Biura Wsparcia Przedsiębiorczości.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama