UWAGA!

Piękne 23-letnie

"Piękne 23-letnie" - pod takim hasłem odbędzie się konkurs piękności, organizowany przez elbląska Solidarność w rocznicę powstania związku zawodowego.

Wybory miss uatrakcyjnią festyn rodzinny w Bażantarni, który odbędzie się w 23. rocznicę powstania Solidarności. Zgłoszenia od zainteresowanych pań przyjmowane są w siedzibie zarządu regionu przy ul. 1 Maja, informacje można uzyskać pod numerem telefonu 641 58 85. Organizatorzy zapowiedzieli świetną zabawę i atrakcyjne nagrody.
     O wyborach w relacj radiowej mówi szef Solidarności w Elblągu Mirosław Kozłowski.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • solidarnosc sie w koncu zajela czyms na czym sie zna. czkamy na kursy gotowania i dziargania na drutach.
 • chyba sie tam wybiore :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  DAREK19(2003-08-07)
 • O ooooooooo... słów brakuje.. wybory miss solidarności i to w dodatku z parafrazą tytułu Hłaski. A co to kobiety w Hetmanie , czy innych zakładach nie maja juz probleów???? Stare solidaruchy zajmą sie teraz ich córeczkami??????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie chce mi sie z nimi gadać(2003-08-07)
 • a moze Kozlowski sie nudzzi i potrzebuje rozrywki w stylu mlodej ppanienki,Dziewczyny nie robcie z siebie parodii !!!!!!!!!!!!!!!
 • Co za pomysł. Pan Kozłowski robi z siebie i swojej organizacji żarty. Czyj to pomysł? Czy pan Kozłowski nie ma odpowiednich ludzi , którzy ostudziliby jego nieprzemyślane pomysły. Jedyna nadzieja, że dziewczyny 23- letnie myśla logicznie i nie wezmą udziału w tej farsie. Nie jestem przeciwniczką takich imprez , ale one muszą mieć odpowiednie miejsce i czas. Pozdrawiam pana Kozłowskiego licząc na resztki jego zdrowego rozsądku.
 • MAM NADZIEJE ZE KOZIOLEK NIE ZAPOMNI O FAJERWERKACH.
 • Ja będę tam napewno i bedę sie dobrze, mam nadzieje, bawił. Jakaś imprezka w mieście przy piwku mile widziana. Całe wakacje nudy i nudy, nic się nie dzieje. Pozdrawiam pana Mirka.
 • W rocznice, znaczy... kiedy?
 • to jest warte śmiechu, niedługo zaczną działacć jako koło gospodyń miejskich, taka dawna Praktyczna Pani
 • Współczuję tym, którzy chcą żyć samymi problemami i martyrologią i nigdy nie widzą okazji do zabawy. Pomysł jest bardzo fajny, piękne kobietki i publiczność będą mieć na pewno dużą frajdę uczestnicząc w takiej imprezie. Ale niektórzy już tak mają, że zawsze im źle. Przypominam sobie, że jak Solidarność upominała się za szwaczkami z "Hetmana" i protestowała przeciw łamaniu praw pracowniczych, to też się nie podobało. Gdyby działacze urządzili sobie rocznicową popijawę nikt by o tym nie wiedział i nikogo by serce nie bolało. Ale skoro robią imprezę dla mieszkańców, to jest okazja aby im dokopać.
 • a kiedy to będzie i czy dadzą za darmochę jeść,może też sie wyrwie jakąś 23 letnią laske-tylko że ja nie jestem z S
 • Wspanialy temat zastępczy---Gratuluje!! A moży by tak jakąś manifestacje pro unijną-- przypominającą że po 1 maja 2004 roku wkroczymy do raju bram - krainy wiecznej szczęśliwości, gdzie statutowe cele ZWIĄZKU zostaną ukoronowane.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zantyr(2003-08-10)
Reklama