UWAGA!

----

Pijany kierowca potrącił pieszego na pasach

 Elbląg, Pijany kierowca potrącił pieszego na pasach
fot. WS

Dziś (27 listopada) około godz. 19.30 na przejściu dla pieszych na ul. 12 Lutego kierujący pojazdem osobowym potrącił mężczyznę. Ranny pieszy karetką pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Zobacz więcej zdjęć z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na wysokości kwiaciarni Azalia. Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, kierujący fiatem seicento jechał ul. 12 Lutego w kierunku Królewieckiej. Przejściem dla pieszych ulicą od strony pawilonów przy dawnym Świecie Dziecka przechodziło dwóch pieszych. Szli jeden za drugim. Kierujący fiatem prawdopodobnie nie zauważył drugiego z mężczyzn i doszło do uderzenia.
      

 


       Na miejscu wypadku pracowali ratownicy medyczni pogotowia ratunkowego i funkcjonariusze policji. Rannego mężczyznę z obrażeniami głowy i kończyn ratownicy zabrali do szpitala. Policjanci alkotestem przebadali trzeźwość kierującego fiatem. Pierwsze badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie! Kierowca seicento był pijany. Jak nam się udało dowiedzieć, prawdopodobnie pieszy był również pod wpływem alkoholu. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
      


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • powinno się zabierać prawo jazdy osobą pod wpływem alkoholu i to dożywotnie !!!! skoro po % wsiada i jedzie, bedzie miał nauczkę to końca życia i to każdemu powinno się zabierać prawo jazdy, kiedy prowadzi po spożyciu alkoholu !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kierowca(2012-11-27)
  • Powinno się zabierać prawo jazdy osobom pod wpływem alkoholu i to dożywotnie !!!! skoro po % wsiada i jedzie, będzie miał nauczkę i to końca życia. Każdemu powinno się zabierać prawo jazdy, kiedy prowadzi po spożyciu alkoholu !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kierowca(2012-11-27)
  • Trzeba zrobić znak stop przed każdym przejściem, może tłuczki się nauczą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pieszy(2012-11-27)
  • I wszystko wiadomo, pieszy pod wpływem alkoholu, w tych rejonach policja powinna chodzić a alkomatem i wyłapywać idących pod wpływem alkoholu. Stanowią oni duże niebezpieczeństwo dla kierujących, jak i innych idących chodnikiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    .Kierowca(2012-11-27)
  • Kierowca - czy jestes pewien, że jak sie nie ma prawa jazdy, to samochód nie pojedzie?
  • to nie w polsce-tu zabiera sie prawo kierowania pojazdem za pijanstwo tylko na jakis czas- tak aby dac pijakowi mozliwosc zabicia kogos, jesli jeszcze tego nie zrobil-a pijanego pieszego powinno sie obciazyc kosztami szpitala -a le poco? przeciez za leczenie takiego mozemy zaplacic my -ci co nie pija-musi byc jakas rownowaga. .. .
  • Gdyby kierowca był trzeźwy to na bank wmówiliby, że pieszy wtargnął na przejście bo był pjany:) to nic, że znak informujący o przejściu nakazuje kierowcy zachować szczególną ostrożność, zatrzymać się jak stoi pieszy na przejściu, poczekać aż pieszy przejdzie całe przejście, a nie tylko kawałek - to kierowcy nie interesuje :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mac0000(2012-11-27)
  • PRZEJŚCIE PODZIEMNE aż się prosi w tym miejscu!!!!! kolejny wypadek ale miasto zacofane i nie zna pojęcia kładek i przejść podziemnych dla pieszych dla bezpieczeństwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tadek45(2012-11-27)
  • Przejścia podziemnego nie będzie. Najwyżej kolejna sygnalizacja utrudniająca płynny ruch, lepiej pojeżdzic po Świecie panu Nowaczykowi i przydupasom za te pieniądze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    oponent(2012-11-27)
  • ten żółty barak to moja chałupa po podwyżkach zbk. Pewnie więcej będzie takich w mieście za rządów tych gównozjadów
  • Strzał ostrzegawczy w tył głowy dla pijanych kierowców. 1 promil to nie piwko czy dwa.
  • powinno się zabierać buty pijanym pieszym wchodzącym na ulice! swoją drogą, trafił swój na swego, trafił pijak w pijanego
Reklama