UWAGA!

Piknik Europejski z TvO

Elbląg, Piknik Europejski z TvO

Co to znaczy być europejczykiem? Co zmieniło się w Twoim życiu, odkąd jesteśmy w Unii Europejskiej? Swoimi refleksjami mieszkańcy Elbląga będą mieli okazję podzielić się przed kamerą. „Studio otwarte” Telewizji Obywatelskiej dostępne będzie w niedzielę (9 maja), podczas Pikniku Europejskiego.

„Studio otwarte” działać będzie w godz. 11.00-14.00 na Placu Jagiellończyka. To okazja, by wyrazić swoją opinię dotyczącą przynależności do Unii Europejskiej i wiążących się z nią zmian. Przy zachowaniu pełnej kultury słownej, załoga TvO oczekiwać będzie szczerych opinii – czy to wyrażających zadowolenie, czy też jego brak. Zebrany materiał zostanie następnie opublikowany na stronie www.telewizjaobywatelska.org.pl.
       Obok Telewizji Obywatelskiej, będzie można skorzystać z kilku innych ofert Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Będzie można zaczerpnąć informacji przy stoisku Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej (OWIES) oraz Regionalnego Ośrodka EFS w Elblągu. Dla chętnych dostępne będą materiały informacyjne i promocyjne. Będzie także możliwość porozmawiania ze specjalistą ds. informacji i promocji – Joanną Keńską z Ośrodka OWIES.
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama