UWAGA!

Piknik z głową w chmurach

Elbląg, Piknik z głową w chmurach
(fot. Damian Matwiejczyk)

W sobotę 22 lipca na terenie elbląskiego Aeroklubu zorganizowany zostanie integracyjny piknik „Z głową w chmurach”. Impreza potrwa od godz. 13 do 17. Wstęp wolny.

Piknik „Z głową w chmurach” organizowany jest przez Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych. W programie imprezy integracyjnej przewidziano pokaz modeli oraz dwa wykłady połączone z pokazem z zakresu sportu szybowcowego, samolotowego, spadochronowego i mikrolotowego (lekkie samoloty i motolotnie).
     - Wykłady odbywać się będą w dwóch grupach na przemian w hangarze i sali wykładowej elbląskiego Aeroklubu, tak aby każdy mógł uczestniczyć w obydwu zajęciach - wyjaśnia Maja Tyszka z ERKON-u. Wykłady rozpoczną się o godz. 13.20.
     Przez cały czas trwania pikniku organizowane będą konkursy, w których wygrać można m.in. modele do sklejania lub przelot szybowcem. Na uczestników pikniku będzie czekał bufet przygotowany przez Zakład Aktywności Zawodowej.
     Piknik będzie także okazją, by zapisać się do sekcji modelarskiej działającej przy Aeroklubie Elbląskim.
     Integracyjny piknik „Z głową w chmurach” finansowany jest ze środków PFRON oraz przy wsparciu Wydziału Społecznego UM w Elblągu.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • nieco za duzo tych chmur chyba maja :( i deszczu zbyt wiele... zreszta nie tylko im nie dopisala pogoda, policja tez w wodzie :P
 • Ciekawe jak się piknik udał...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  TylkoJa(2006-07-22)
 • szkoda że informacja pojawia się wtedy jak już prawie po imprezie
 • Dla mnie jako obserwatora, piknik się niestety nie udał, o godzinie 14 wyglądało to strasznie lipnie, prócz wystawionych samolotów i kolesi przy kadecie na dalekim polu, którzy brali stówkę za lot szybowcem - 15 minut, nie działo się zbyt wiele, no chyba, że naprawa silnika niebieskiego Antonowa też miała być atrakcją. Jeśli piknik podobał się podopiecznym ERKONu to najważniejsze, bo cała impreza była głównie dla nich. Według mnie na naszym lotnisku brakuje przede wszystkim osoby lub osób, które potrafią poprowadzić całą imprezę, zadbać o poszczególne punkty programu, o sprzęt, o to, żeby gapie mogli się czegoś napić czy coś przekąsić. Brakuje tam naprawdę dobrej organizacji. Była sobota, godzina 14, nie licząc osób z ERKONu i tych od samolotów to ludzi z zewnątrz mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.
Reklama