UWAGA!

Pilnowali wagarowiczów

Dzień Wagarowicza to nie tylko uczniowskie święto i dzień wolny od zajęć. To także nazwa policyjnej akcji. Wczoraj (21 marca) elbląscy stróże prawa odnotowali 84 wykroczenia porządkowe, głównie używanie wulgaryzmów, zaśmiecanie i picie „pod chmurką”.

W związku z Dniem Wagarowicza policjanci z elbląskiej komendy przeprowadzili wczoraj wzmożone działania prewencyjno-porządkowe.
     - Kontrolowali miejsca, gdzie istniało zagrożenie wybrykami młodzieży, a więc parki, dworce, większe skupiska handlowe - mówi Jakub Sawicki z KMP w Elblągu. - W efekcie wylegitymowali 208 osób. Zarejestrowali 84 wykroczenia porządkowe w tym, m.in. 13 to używanie słów wulgarnych, 12 - zaśmiecanie, 42 - spożywanie alkoholu w miejscach zabronionych.
     Za wykroczenia porządkowe policjanci wypisali 65 mandatów na kwotę 6 800 zł oraz skierowali dwa wnioski do sądu grodzkiego. Odnotowali również 54 wykroczenia drogowe, wystawili 37 mandatów na kwotę 3 950 zł. Ponadto zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szkoda że policja nie załapała nikogo z ok 30 osób, które ok 16:25 uczestniczyły w bójce na dworcu pks...
  • do budynku po dawnej przychodni PKP powinien wprowadzic się komisariat Policji , do dzis nie wiadomo ,czemu istniejacy kilkadziesiat lat komisariat kolejowy na dworcu PKP zostal zlikwidowany pare lat temu , chyba nie z powodu ,ze policja jest niepotrzebna na dworcach PKP , PKS i okolicach ?
  • @sibla - Policja znowu zajęła cię ważniejszymi dla nich rzeczami, a może nie chcieli się narażać. Za przeproszeniem rzygać mi się chce jak patrzę na ten cały system,
Reklama