UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Twoi uwielbiani poprzednicy kradli miliardy w aferach nie tylko podatkowych(vat) ale i w bankach ( amber gold.,skoki, i wiele innych para bankow) i we wszestkich mozliwych dziedzinach poczalwszy od reprywatyzacji przemyslu, kamienic,? Afer paliwowych, i dziesiatki innych afer.lista baedzo dluga.I ta forsa nie szla na pomoc matkom z dziecmi , czy emerytom na leki., szla do rajow podatkowych na prywatne konta .gdzies na Kajmany ,Cypr, Luxemburga i bog jedyny wie gdzie jeszcze.Wtedy zes nie dar, bo chyba szlo tez na twoje konto.A teraz jak forsa wraca do ludzi i zostaje w kraju i kraj sie rozwija '-- drzesz jak by cie dozynali
  • No tak. Skoro krytykuję PiS, to znaczy, że jestem miłośnikiem PO. Jak rozmawiać z aż tak ograniczonym człowiekiem? I Ty śmiesz jeszce poruszać temat wolnego rynku? Ja wiem, że mamy jeszcze szczątki wolności słowa i wolno Ci się jeszcze wypowiadać na różne tematy, ale po co to robisz, skoro Twoja wiedza sprowadza się tylko do świadomości istnienia tylko dwóch partii politycznych? Twoje komentarze niepotrzebnie zaśmiecają miejsce w bazie danych i denerwujesz nimi ludzi.
  • „Wyście zaczęli, myśmy skończyli” jak śpiewał Kazik. To, że PiS rozwija patologie „w tym kraju po środku Europy, gdzie waluta to polski złoty” nie ma żadnej wątpliwości. Patologia dotyka coraz więcej sfer życia obywateli: zaczynając od służby zdrowia, poprzez szkolnictwo na sądownictwie kończąc. Społeczeństwo chamieje, jest coraz bardziej roszczeniowe i ciagle wyciąga ręce po więcej, myśląc że te pieniądze dostają od rządu a nie z własnych płaconych każdego dnia podatków. Kraj został wywrócony do góry nogami, PiSowski bolszewicki rząd wyprowadza Polskę z UE, a społeczeństwo i tak na nich głosuje. To wszystko z daleka śmierdzi działaniami obcego wywiadu stad nie może być inaczej żeby najbliższe i kolejne wybory przez kolejnych 10 lat wygrywała ta sama partia, która szkodzi obywatelom (nawet tym nie świadomym). Widać ktoś ma bardzo ważny cel żeby wyprowadzić nasz kraina UE i przyłączyć do WNP.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Andy_Doopa(2020-01-11)
  • Jaka forsa wraca do ludzi? Do mnie nic nie wraca. Za to pieniądze "wróciły" do moich sąsiadów. Ja pracuję i ledwo wiążę koniec z końcem, a u nich jest 3 dorosłych cwaniaczków, kilkoro dzieci i mają dwa samochody, wyremontowali sobie mieszkanie i żyją sobie, jak pączki w maśle. Z czego te pieniądze do nich wróciły? Z moich podatków?
Reklama