UWAGA!

PiS stawia na patriotów

Lech Kaczyński, honorowy przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości przekonywał w Elblągu do poparcia kandydatów tego ugrupowania w wyborach do europarlamentu. - Nasi kandydaci są patriotami i osobami kompetentnymi - mówił Kaczyński.

Lider Prawa i Sprawiedliwości na spotkaniu z kilkudziesięcioosobową grupą sympatyków przekonywał, by pójść do wyborów, bo od tego będzie zależeć pozycja Polski w Unii Europejskiej.
     - Trzeba do parlamentu wysłać ludzi, którzy będą się czuli reprezentantami naszego kraju w Europie, a nie obywatelami Europy. Nie może być tak, że kiedy wrócą do kraju, będą mówić po polsku z obcym akcentem - powiedział Lech Kaczyński.
     W opinii Kaczyńskiego tylko osoby kompetentne będą wiedziały, gdzie się co załatwia i dokąd trzeba z konkretną sprawą pójść. Kaczyński dodał, że region warmińsko-mazurski wiele może stracić na nieudolności swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. A ta strata to - jak powiedział - unijne pieniądze.
     To była pierwsza w Elblągu, oficjalna prezentacja kandydatów startujących z listy PiS na Warmii, Mazurach i Podlasiu do europarlamentu. Listę tę otwiera poseł Aleksander Szczygło. Jest tu także dwóch elblążan: Grzegorz Nowaczyk i Paweł Kowszyński.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Fajnie, że ktoś znowu nam coś obiecuje, tylko co z tego wyniknie? oprócz dość dużych diet dla przyszłych europejskich parlamentarzystów? Może by tak samemu wystartować ? ( oczywiście w następnej kadencji)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ziomek(2004-05-17)
 • Serdecznie polecam wszystkim sympatykom PiS i nie tylko: spieprzajdziadu.webpark.pl
 • Ale przynajmniej ma czyste ręce tzn.nie umaczany jest w żadnej aferze finansowej jak inni z PO , SLD , Samoobrony etc. Popatrz koleś / kolesiówa / na innych politycznych " słownych twórców " i ich zachowanie . No , ale moze jesteś głuchy(y) i ślepy(y) .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  polka_kolka(2004-05-17)
 • Poczytaj uwaznie info na podanej stronie... bo chyba nie dotarlo do ciebie nic!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bleble(2004-05-17)
 • A może Pan Kaczyński wyjaśni wreszcie swoje powiązania ze spółką "TELEGRAF"? Sprawa sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Czy liczy na krótką pamięć wyborców?
 • Kompetentni ? Oczywiście , szczególnie z " bejzbolami " w rękach
 • Szkoda fatygi moi drodzy. Czy nie widzicie, ze od poczatku lat 90-tych wokół tych samych osób "świat sie kręci"? Nie wazne czy to z lewa, czy z prawa, oni ciągle się pojawiaja na scenie politycznej. Uwiklani w różne afery, nigdy niewyjasnione, układy koleżeńskie, mają usta pełne frazesów, obiecanek. Przecież im wlosy posiwialy przez te kilkanaście lat, a myslenie zostało takie same. Więc ja wzywam do bojkotu tych wyborów, tym razem oni walcza o "dużą kasę" to pensja w euro. Dla nas pozostanie znowu wysluchiwanie kolejnych obiecanek tym razem z Brukseli.Pozdrawiam. G
 • Do konfiturów wali jeszcze Samoobrona. Co się nie wydarzy to obciach gwarantowany
 • CHCIAŁBYM COŚ NAPISAĆ ALE SZKODA NAFTY.ŻENADA , RUJA I PORUBSTWO.
Reklama