UWAGA!

Po aukcji Rotarian

Elbląg, Po aukcji Rotarian
(fot. Paweł Serocki)

16 500 zł - taka kwota zasiliła konto Elbląskiego Klubu Rotary po XI przedświątecznej aukcji dzieł sztuki, która odbyła się w minioną sobotę w Hotelu Gromada. Zobacz fotoreportaż.

Tym razem do licytacji wystawiono 29 różnorodnych prac - od obrazów po ceramikę i dodatkowo - dwa kalendarze z limitowanej serii z żeńską reprezentacją Polski w siatkówce. Najdrożej wylicytowany został obraz Andrzeja Sowuli „Szabas”, który sprzedano za 1800 zł. Przebojem aukcji stały się także wspomniane wcześniej dwa kalendarze, te sprzedano za 1600 i 1000 zł.
     Aukcje Rotariańskie są jednym ze sposobów pozyskiwania środków przeznaczanych na pomoc charytatywną. Tym razem elbląscy Rotarianie chcą udzielić pomocy dzieciom przebywającym w Hospicjum oraz objętym opieką Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, a także dzieciom z rodzin zastępczych i wielodzietnych.
     Rotary jest światową organizacją zrzeszającą ponad 1,2 mln osób w 170 krajach, skupionych w 32 tys. klubów. Do Rotary należą ludzie świata biznesu i innych zawodów. Klub Rotary w Elblągu działa od 1993 roku.
     Szczegóły w relacji Marty Hajkowicz:
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama