UWAGA!

Po prostu się spotkać

Na uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z wystawą prac plastycznych i zabawą taneczną zaprasza Klub Młodzieży Niepełnosprawnej MDK. Impreza dla niepełnosprawnych oraz ich rodzin i przyjaciół odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca o godz. 16 w MDK.

Spotkania integracyjne Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej odbywają się cyklicznie. - Zależy nam, aby środowiska niepełnosprawnych z Elbląga wraz z rodzinami i opiekunami się poznawały, wymieniały doświadczeniami, wspierały i aktywnie spędzały czas - mówi Ewa Wojtkiewicz z Młodzieżowego Domu Kultury. - Wieczorek „Spotkajmy się” jest do tego świetną okazją.
     Spotkanie integracyjne będzie obfitować w atrakcje. Będzie można obejrzeć wystawę tegorocznych prac plastycznych członków klubu, posłuchać zespołu muzycznego „Widelce” prowadzonego przez Bartka Krzywdę i Szymona Zuehlke, wziąć udział w konkursach integracyjnych oraz w zabawie tanecznej. Dodatkowo członkowie Klubu Młodzieży Niepełnosprawnej otrzymają dyplomy za tegoroczną aktywność, a ich rodzice i opiekunowie będą mogli porozmawiać przy kawie. Wstęp na imprezę wolny.
     Cykliczne imprezy dla niepełnosprawnych i ich przyjaciół w MDK mają już dziesięcioletnią tradycję. Są to między innymi zabawy choinkowe, andrzejki i spotkania wielkanocne.
     
KC

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama