UWAGA!

Pobiegną po raz dziewiąty

 Elbląg, Pobiegną po raz dziewiąty
fot. nadesłana

Bieg na Sześć Łap to akcja, która od października zeszłego roku gromadzi coraz liczniejszą grupę elbląskich miłośników czworonogów. Już w sobotę (13 czerwca) odbędzie się kolejna (ostatnia przed wakacyjną przerwą) edycja imprezy, dzięki której bezdomne psy ze schroniska OTOZ Animals w Elblągu mogą choć na chwilę opuścić boksy i pohasać po elbląskiej Bażantarni.

Inicjatorem ogólnopolskiej akcji Bieg na Sześć Łap jest Monika Dąbrowska z Olsztyna, która w 2013 roku wpadła na pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym, czyli zorganizowania spotkań osób aktywnych z bezdomnymi zwierzętami ze schronisk. Akcja stale rozrastała się na kolejne miasta i tym sposobem dzięki zaangażowaniu kilku osób dotarła do Elbląga.
       Organizatorzy do udziału w biegu zapraszają osoby dorosłe, młodzież w wieku powyżej 16 roku życia (za zgodą rodziców) oraz dzieci pod opieką rodziców lub opiekunów. Na sobotnim biegu szczególnie mile widziane będą rodziny. Uczestnicy akcji zostaną podzieleni na grupy – biegnącą i maszerującą, więc osoby o słabej kondycji fizycznej nie muszą obawiać się zbyt szybkiego tempa. Zapisy przyjmowane są na facebookowym fanpage-u akcji oraz na adres mailowy 6lapelblag@gmail.com.
       Spotkanie uczestników odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 10.30 na parkingu leśnym przy wiacie Rusałka (ul. Królewiecka), który znajduje się w odległości ok. 300 m od schroniska (w kierunku Dąbrowy).
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama