UWAGA!

Podwójna premiera Forda

2014-09-22
Aktualizowany 2014-09-22 13:30
 
Podwójna premiera Forda

Są nowe, urzekają piękną stylistyką i komfortowym wnętrzem. I bezpieczne jak nigdy przedtem. Oto nowe modele Forda: Focus i Mondeo, których premiera odbyła się w niedzielę w elbląskim salonie Ford Gołębiewski przy ul. Żuławskiej. Zobacz zdjęcia z premiery.

Ford Focus to najlepiej sprzedający się model samochodu na świecie w 2013 roku. Teraz przyszedł czas na jego młodszego brata. Model Anno Domini 2014 zaskakuje nie tylko lekką sportową sylwetką, ale przede wszystkim wieloma technicznymi nowinkami, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort jazdy.
       Po pierwsze, Focus posiada unowocześniony system Acitve City Stop, który zapobiega kolizjom przy małych prędkościach. System działa do prędkości 50 km/h, wcześniej było to 20 km/h mniej. Po drugie, auto jest wyposażone w system Acitve Park Assist, który pozwala parkować równolegle i prostopadle bez konieczności dotykania kierownicy! I po trzecie, auto ostrzega kierowcę, gdy wyjeżdża tyłem z parkingu, czy nie nadjeżdżają inne samochody. Jeśli dodamy do tego nowoczesne i ekonomiczne wersje silników, które ograniczają zużycie paliwa nawet o 19 procent, mamy auto idealne w swojej klasie.
       Dla zwolenników większych aut Ford przygotował nową wersję Mondeo. To zupełnie nowa konstrukcja z komfortowym wnętrzem i agresywną sylwetką, a także z wersją z napędem na cztery koła. Po raz pierwszy w historii również w wersji hybrydowej, którą również można było podziwiać w elbląskim salonie Forda przy ul. Żuławskiej.
       Mondeo jest naszpikowane elektroniką, ułatwiającą kierowcy życie. Szczególnie przydatne są dwa 8-calowe monitory sterowane głosem czy też inteligenty tempomat ostrzegający kierowcę przed zbliżającą się przeszkodą z przodu pojazdu. Hitem są nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa, które w razie kolizji czy wypadku pięciokrotnie zwiększają swoją objętość, chroniąc pasażerów przed skutkami uderzenia.
       - Ford stawia na bezpieczeństwo i komfort podróży. Stąd te wszystkie nowinki – mówi Marlena Pieróg, kierownik elbląskiego salonu Ford Gołębiewski. - Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w premierze modeli Forda, do wizyty w naszym salonie. Już można się zapisywać na jazdy testowe nowymi modelami, by na własne oczy przekonać się, jak komfortowe i bezpieczne są nowe Fordy.
      
      
Gołębiewski Autoryzowany Dealer FORDA
       ul. Żuławska 19
       82-300 Elbląg
       tel.: 55 24 33 444, 55 24 33 445
       e-mail: biuro@golebiewski.com.pl

       ------------  artykuł promocyjny -------------------
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej