UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Cytuję ". .. W Elblągu są tysiące budynków mieszkalnych, powstałych przed 1945 rokiem. .. ."rozumiem, że przynajmniej 2 tys? Nie wierze !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  14
  Kat_Na_Idiotów(2020-02-04)
 • @Kat_Na_Idiotów - Na pewno jest tyle. Samych domków jednorodzinnych jest przynajmniej koło tysiąca. Przykładowo, większość dzielnicy Kamionka stanowią budynki przedwojenne. W ilości zabytków jesteśmy na 9 miejscu w Polsce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  ElblągNaszychMarzeń(2020-02-04)
 • @ElblągNaszychMarzeń - Tylko poco to ". .. na pewno jest tyle. .. "kiedy w UM dokładnie wiedzą ile jest. .. .. a nie ma paru tysięcy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kat_Na_Idiotów(2020-02-04)
 • @Kat_Na_Idiotów - Zajmuję się obecnie amatorsko liczeniem i katagolowaniem tych budynków i póki co wyszło mi (co najmniej, bo dane zbieram metr po metrze)800 budynków jednorodzinnych, 600 większych budynków i 150 szczególnie ciekawych architektonicznie budynków. A jeszcze duży kawałek miasta został, więc myślę że z 2000 łącznie może być. Ale skoro ma Pan dokładniejsze dane to mogę poprosić o źródło? Bo takowych z naszego urzędu nigdzie nie znalazłem, znam tylko ogólny raport statystyczny GUSu dla Polski na ten temat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  ElblągNaszychMarzeń(2020-02-04)