UWAGA!

Policjanci z Pasłęka zapraszają na festyn

Elbląg, Policjanci z Pasłęka zapraszają na festyn

W piątek 24 lipca w godz. 14-17 na parkingu przy sklepie Biedronka w Pasłęku odbędzie się festyn z okazji Święta Policji 2009.

W ramach festynu przewidziane są liczne atrakcje, głównie dla dzieci, oraz wiele konkursów z cennymi nagrodami. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy pasłęcka Policja zaprasza na festyn.
       W programie m.in.: pokaz sprzętu policyjnego, pokaz symulatora pasów bezpieczeństwa, pokaz tresury psów policyjnych, przejażdżki quadem oraz motocyklem policyjnym, porady dzielnicowych (namiot prewencyjny), możliwość zdania egzaminu na kartę motorowerową i rowerową, konkurs wiedzy o uzależnieniach, konkurs strzelecki z broni pneumatycznej, konkurs w strącaniu balonów lotką, konkurs sprawnościowy - jazda rowerem, konkursy z wykorzystaniem okularów „Alkogogle”, konkurs plastyczny - rysowanie kredą na asfalcie, konkursy dla najmłodszych, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu ratowników z ZHP w Pasłęku. Podczas festynu będzie można kupić watę cukrową oraz ciasto i napoje w stoisku zorganizowanym przez harcerzy z ZHP w Pasłęku.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama