UWAGA!

Policyjne kontrole i wypadek

 
Elbląg, Policyjne kontrole i wypadek

Podczas długiego majowego weekendu policjanci z elbląskiej drogówki skontrolowali ponad 400 pojazdów. 210 kierowców zostało ukaranych mandatami za wykroczenia drogowe w tym 144 za przekraczanie dozwolonej prędkości. Za zły stan techniczny zatrzymano 30 dowodów rejestracyjnych.

Osoby zatrzymywane do kontroli drogowych sprawdzane były przede wszystkim pod kątem trzeźwości. Kontrole te przyczyniły się do zatrzymania 6 nietrzeźwych kierujących. Na drogach doszło do 1 wypadku drogowego.
       Od 2 do 5 maja policjanci z prewencji interweniowali na terenie miasta 180 razy. Wylegitymowano przy tym 520 osób i zatrzymano 2 osoby poszukiwane. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego policjanci przewieźli 27 nietrzeźwych.
       Jedyny wypadek do którego doszło w czasie długiego weekendu miał miejsce 3 maja w Karczowiska Górnych na drodze k22. Tam, kierująca osobowym hyundaiem kobieta nie zachowała należytej ostrożności, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta była trzeźwa. W wyniku zdarzenia podróżujący z nią syn, doznał ogólnych potłuczeń. Kierująca jak i pasażerowie jechali w zapiętych pasach bezpieczeństwa.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama