UWAGA!

Policyjny festyn dla mieszkańców Pasłęka

 
Elbląg, Policyjny festyn dla mieszkańców Pasłęka
fot. policja

Jak co roku w lipcu policjanci z Komisariatu Policji w Pasłęku zapraszają na festyn „Święto Policji 2018”. Festyn organizowany jest w piątek, 20 lipca w godz. 12 - 15 na boisku sportowym przy ul. 11 Listopada w Pasłęku. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie najmłodszych mieszkańców Pasłęka do wspólnej zabawy.

W trakcie festynu zaplanowano przeprowadzenie wielu konkursów oraz quizów poświęconych bezpieczeństwu w ruchu drogowym, bezpieczeństwu podczas wakacyjnego wypoczynku czy zdrowemu trybowi życia beż używek. Uczestnicy zabaw i konkursów będą mogli zdobyć cenne nagrody. Kolejną atrakcją będą pokazy sprzętu policyjnego oraz wyposażenia innych służb mundurowych, między innymi Państwowej Straży Pożarnej. Będzie też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na bezpiecznej strzelnicy przygotowanej przez Strzelnicę Sportową Sokół w Grądkach. Uczniowie szkół podstawowych będą mięli możliwość przystąpienia do egzaminu na kartę rowerową, natomiast nieco starsi, posiadający już prawo jazdy, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności bezpiecznego kierowania samochodem pod okiem instruktora z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu.
       Na wszystkich uczestników festynu czekać też będzie pyszna grochówka oraz wata cukrowa. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama